1

Тема: Безкоштовна доставка

Інтернет-магазин EXIST.UA надає БЕЗКОШТОВНУ доставку будь-якого товару по всій території України,  за винятком тимчасово окупованих територій - АР Крим та деяких населених пунктів Донецької і Луганської областей.

Ми пропонуємо наступні  варіанти отримання товарів:

1.   Самовивіз з відділів продажу EXIST.UA.

2.   Безкоштовна адресна доставка кур'єром  "Нової Пошти"  в усіх населенних пунтах України, де такий сервіс доступний.

3. Безкоштовна адресна доставка кур’єром EXIST.UA по Києву і в межах населених пунктів Києво-Святошинського, Бориспільського, Броварського, Вишгородського районів Київської обл.

4.  Безкоштова доставка в обране  відділення "Нової Пошти", при цьому у разі   післяплати послугу зворотньої пересилки грошей сплачує клієнт.

До того ж, переміщення товарів у випадках  їх повернення з будь-яких причин та звернення із гарантійною претензією або підозрою у підробці здійснюється  також  за рахунок  EXIST.UA

Шановні клієнти, наскільки такий сервіс є корисним для вас?

2

Повід.: Безкоштовна доставка

Бесплатная доставка - это конечно плюс.
А вот что касается именно меня, то мне эта услуга бесполезна. Т.к. я живу недалеко от офиса, и мне проще заехать в офис, чтоб товар посмотреть и пощупать, и не подстраиваться под курьера, заехав в офис в удобное для меня время.

3

dn1983 писав:

А вот что касается именно меня, то мне эта услуга бесполезна. Т.к. я живу недалеко от офиса, и мне проще заехать в офис, чтоб товар посмотреть и пощупать, и не подстраиваться под курьера, заехав в офис в удобное для меня время.

Принято.
Бгодарим за отзыв.

4 (відредаговано Дмитро Яхонтов 15.09.2018 07:21)

dn1983 писав:

Уважаемый dn1983,

Вы совершенно правы. Есть люди, которые хотят подъехать и потрогать. Но есть и другие. Например, лично я, если мне что-то нужно, а максимально использую интернет и доставку. Тут  дело в доверии к продавцу.

Хочу акцентировать внимание, что в нашем офисе Вы можете оформить страховку. Кроме этого, мы можем рекомендовать Вам партнерское СТО - за  10 лет пребывания  компании на рынке мы знаем лучших мастеров по маркам авто и производителям в каждом городе присутствия  Могу сказать даже больше, в случае, что если рекомендованная СТО не выполнит своих обязательств,  мы всегда уладим вопрос на стороне клиента. Ведь в конечном итоге интересует не запчасть, а чтобы автомобиль ехал. Ну, и доверьтесь  персональным менеджером, они всегда помогут.

5

Доброго дня. Мєшкаю на іншій стороні свого міста від офісу "Exist"  і послуга доставки є дуже корисна  в моєму випадку і не менш зручна та приємна. Користуюсь цинічно, кожен раз і у повному обсязі.)))))))) Класно.

6

Bubi писав:

Доброго дня. Мєшкаю на іншій стороні свого міста від офісу "Exist"  і послуга доставки є дуже корисна  в моєму випадку і не менш зручна та приємна. Користуюсь цинічно, кожен раз і у повному обсязі.)))))))) Класно.

Шановний Bubi, користуйтеся, будь ласка!

Ми тільки раді, що для Вас ця послуга є корисною та зручною smile

Дякуємо за відгук!

7

Дуже і дуже добре, що є безкоштовна доставка! 
Буває таке, що знайшовши потрібний товар, за хорошою ціною, але + доставка, а ще й наложеним платежем - в кінцевому результаті виходить зовсім інакша ціна за товар.
А тут - вибираючи товар,  не  потрібно думати яка ціна його буде з доставкою, так як доставка безкоштовна.
Безкоштовна доставка - великий плюс. Буду рекомендувати Екзіст знайомим.

8

БВ писав:

Дуже і дуже добре, що є безкоштовна доставка! 
Буває таке, що знайшовши потрібний товар, за хорошою ціною, але + доставка, а ще й наложеним платежем - в кінцевому результаті виходить зовсім інакша ціна за товар.
А тут - вибираючи товар,  не  потрібно думати яка ціна його буде з доставкою, так як доставка безкоштовна.
Безкоштовна доставка - великий плюс. Буду рекомендувати Екзіст знайомим.

Добрий день!
Шановний БВ, дякуємо за Ваш коментар. Нам важливо знати, що наші клієнти знають та користуються перевагами нашого інтернет-магазину. Завжди Вам раді!

9

Доброго дня! Прошу надати актуальну інформацію по безкоштовній доставці. Знаходжуся в с.Благодатне Золотоніського р-ну Черкаської області. Відділення Нової Пошти немає. Кур"єрська доставка Нової Пошти працює. Чи розповсюджується послуга безкоштовної доставки на данний час?

10

MAG писав:

Доброго дня! Прошу надати актуальну інформацію по безкоштовній доставці. Знаходжуся в с.Благодатне Золотоніського р-ну Черкаської області. Відділення Нової Пошти немає. Кур"єрська доставка Нової Пошти працює. Чи розповсюджується послуга безкоштовної доставки на данний час?

Доброго дня.

Кур'єрська доставка Новою поштою безкоштовна.

11

Добрый день.
Сейчас появилась бесплатная доставка Укрпочтой.
Это вмесно Новой почты, или в дополнение?

12

dn1983 писав:

Добрый день.
Сейчас появилась бесплатная доставка Укрпочтой.
Это вместо Новой почты, или в дополнение?

Дмитрий,
это еще один перевозчик наряду с Новой Почтой.
Подробней https://exist.ua/pages/delivery/