1

Тема: Продаж підробок на сайті

Купую вже не вперше на данному сайті( але мабуть в останнє), в черговий раз зробив замовлення герметик VICTOR REINZ. Прийшов "товар" невідомого походження!Спільного з оригінальним, герметиком в ного була тільки назваVICTOR REINZ!
Номнр замовлення 011-1346524
1. Сама упаковка в такому стані, наче її дістали з води (розлізлася не закривається...)
2. Підробка була  жахливої якості, жодного збігу з оригіналом, відсутня навіть штамповка дати виробництва, номера партії на упаковці. Навіть на заводському Китаї ці позначення роблять.
Думав EXIST.UA перевіряє постачальників, виякляється НІ!

2

Повід.: Продаж підробок на сайті

wtemaw писав:

Купую вже не вперше на данному сайті( але мабуть в останнє), в черговий раз зробив замовлення герметик VICTOR REINZ. Прийшов "товар" невідомого походження!Спільного з оригінальним, герметиком в ного була тільки назваVICTOR REINZ!
Номнр замовлення 011-1346524
1. Сама упаковка в такому стані, наче її дістали з води (розлізлася не закривається...)
2. Підробка була  жахливої якості, жодного збігу з оригіналом, відсутня навіть штамповка дати виробництва, номера партії на упаковці. Навіть на заводському Китаї ці позначення роблять.
Думав EXIST.UA перевіряє постачальників, виякляється НІ!

Доброго вечора, шановний wtemaw!

Перепрошуємо за якість отриманого у нас товару. Ми обов'язково вирішимо дане питання, включаючи і роботу з постачальником, якщо дійсно підтвердиться факт підробки.

Підкажіть, будь ласка, чи зверталися Ви до Вашого менеджера по питанню рекламації стосовно даного герметика?

3

Повід.: Продаж підробок на сайті

В офісі продажів EXIST.UA(куди прийшло замовлення для видачі) я повідомив менеджеру, що данний товар являється підробкою, показавши всі відмінності від оригіналу(які можна отримати на офіційному сайті компанії VICTOR REINZ.
На що отримав відповідь - "спробуйте замовити в іншого постачальника"

4

Повід.: Продаж підробок на сайті

wtemaw писав:

В офісі продажів EXIST.UA(куди прийшло замовлення для видачі) я повідомив менеджеру, що данний товар являється підробкою, показавши всі відмінності від оригіналу(які можна отримати на офіційному сайті компанії VICTOR REINZ.
На що отримав відповідь - "спробуйте замовити в іншого постачальника"

Шановний wtemaw,

ми з'ясуємо,  яким чином це могло мати місце і скомпенсуємо Вам усі незручності.
Перепрошую за прикрий випадок.

5

Повід.: Продаж підробок на сайті

Шановний wtemaw,

навздогін передній  відповіді. Я вивчив фотографію товару і вимушений не погодитися с Вами. Так, пакування має деякі дефекти, але на тубі нанесено штрихкод та  казаний срок використання.
Тому давайте не робити передчасних висновків щодо підробки. Ми звернемося за роз'ясненнями до офіційного представника і тоді можна буде щось стверджувати.

6

Повід.: Продаж підробок на сайті

Спеціяльно для Вас, якщо ви не орієнтуєтесь в інформації
1.Так має виглядати упаковка
http://www.victorreinz.ru/RU/Актуальная … ковки.aspx
2. Так має виглядати оригінальне маркування дати та номеру партіїї, і все інше
https://www.drive2.ru/b/464505730657944240/
а те що там написано китайцями не говорить про його оригінальність. Дата і номер партії має бути вибитий пресом в встановленому місці. Про що ви зможете дізнатися в службі підпримки компанії VICTOR REINZ
А краще б перевіряти сертифікати у ділових партнерів(постачальників)!

7

Повід.: Продаж підробок на сайті

wtemaw писав:

Спеціяльно для Вас, якщо ви не орієнтуєтесь в інформації
1.Так має виглядати упаковка
http://www.victorreinz.ru/RU/Актуальная … ковки.aspx
2. Так має виглядати оригінальне маркування дати та номеру партіїї, і все інше
https://www.drive2.ru/b/464505730657944240/
а те що там написано китайцями не говорить про його оригінальність. Дата і номер партії має бути вибитий пресом в встановленому місці. Про що ви зможете дізнатися в службі підпримки компанії VICTOR REINZ
А краще б перевіряти сертифікати у ділових партнерів(постачальників)!

wtemaw,

я почув Ваші аргументи, але, повторюю, це поки що тільки припущення, не більше - ви ж не лікуєтесь на підставі опису хвороби в інтернеті і інструкції з застовування  ліків.

Ми з'ясуємо істину у офіційного представника і поінформуємо Вас про результат.

8

Повід.: Продаж підробок на сайті

Я первый раз заказал, приехал мне датчик температуры двигателя,установил его,а он не работает,датчик заказывал оригинальный ,а приехал явно не он,т.к.оригинал белого цвета,а приехал синего,такой датчик  я видел за 87грн,никто не реагирует на мои звонки,кормят завтраками,я жутко зол и недоволен,просили справку об установке на сто, датчик меняется за одну минуту,какое что?на данный момент я поставил датчик с другой машины и моя машина заработала на нем,но мне надо его вернуть,я не прошу вернуть мне деньги,мне нужна запчасть за которую я заплатил!

9

Повід.: Продаж підробок на сайті

akurakin246 писав:

Я первый раз заказал, приехал мне датчик температуры двигателя,установил его,а он не работает,датчик заказывал оригинальный ,а приехал явно не он,т.к.оригинал белого цвета,а приехал синего,такой датчик  я видел за 87грн,никто не реагирует на мои звонки,кормят завтраками,я жутко зол и недоволен,просили справку об установке на сто, датчик меняется за одну минуту,какое что?на данный момент я поставил датчик с другой машины и моя машина заработала на нем,но мне надо его вернуть,я не прошу вернуть мне деньги,мне нужна запчасть за которую я заплатил!

Добрый день.

Приносим наши извинения за сложившуюся ситуацию.

Напишите, пожалуйста, номер заказа с датчиком. Мы обязательно разберемся в ситуации и приложим все усилия, что б решить еею

10

Повід.: Продаж підробок на сайті

Ваш заказ 031-1327111 полностью готов к выдаче

11

Повід.: Продаж підробок на сайті

akurakin246 писав:

Ваш заказ 031-1327111 полностью готов к выдаче

Благодарим.

Приняли в работу. Сейчас рассмотрим ситуацию и с Вами свяжется наш сотрудник.

12

Повід.: Продаж підробок на сайті

Очень надеюсь, ситуация крайне неприятная

13

Повід.: Продаж підробок на сайті

Уважаемый akurakin246,

по поступившей  мне информации, имели место   сложности с подбором данного датчика, поскольку  программа подбора предоставляет два взаимозаменяемых варианта, и один из них не поставляется, а второй вариант предлагается как идентичная замена. Этот и был заказан, но не подошел. 

Ваш персональный менеджер обсудил с Вами варианты решения проблемы, и процесс рекламации в стадии реализации.   

Пожалуйста, подтвердите, что все улажено.

14

Повід.: Продаж підробок на сайті

Вопрос начали решать.Спасибо.

15

Повід.: Продаж підробок на сайті

Шановний wtemaw!

Постачальник підтвердив, що є сумніви щодо  герметика, і ініціював звернення до виробника.
Дана пропозиція від цього постачальника була заблокована.

З Вами сьогодні зв'язався наш співробітник та ви домовилися щодо компенсації. Кошти, звичайно, Вам буде повернено.

Ще раз перепрошуємо.