1

Тема: Как так можно????

Заказ номер 010-1273454, на Митин Мирослав,  был сделан 29.12.2017 18:11, с условием доставки 1(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) день!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, с пометкой рекомендованного поставщика
Уже 6-е число!!! Где товар?!! Это доставка за один день? Вчера звонил вам, девушка сказала что отправила информацию (кому то) и мне (кто то) перезвонят. Вам совсем наплевать на свой рейтинг и репутацию???????? мол Украина большая, клиенты будут всегда. Такой у вас ребята принцип? наплевать на клиентов? Сегодня уже 6-е, завтра вы не работаете. Так когда будет?????????????????????????????????????? Ужас!!! Ваш рейтинг 0

2

Повід.: Как так можно????

Здравствуйте, Мирослав!
Приносим извинения за доставленные неудобства. Мы разберемся в ситуации и в кратчайшие сроки с Вами свяжется наш специалист.

3 (відредаговано myroslav 06.01.2018 12:31)

Повід.: Как так можно????

Добрый день. Отмените заказ. Я заказывал товар с расчетом получить в точный срок. К сожалению вы не поставили и я вынужден был заказать у другого поставщика.
Надеюсь в следующий раз проблем с заказами не будет

EXIST Expert писав:

Здравствуйте, Мирослав!
Приносим извинения за доставленные неудобства. Мы разберемся в ситуации и в кратчайшие сроки с Вами свяжется наш специалист.

4

Повід.: Как так можно????

Ваш заказ отменен. Спасибо за понимание!

5

Повід.: Как так можно????

EXIST Expert писав:

Ваш заказ отменен. Спасибо за понимание!

Добрый день.
Отмените заказ 010-1309732
Я заказал охлаждающую жидкость toyota Super long life coolant concentrated. Новым заказом я заказал то что нужно. В этм заказе я ошибся. Извините

6

Повід.: Как так можно????

myroslav писав:
EXIST Expert писав:

Ваш заказ отменен. Спасибо за понимание!

Добрый день.
Отмените заказ 010-1309732
Я заказал охлаждающую жидкость toyota Super long life coolant concentrated. Новым заказом я заказал то что нужно. В этм заказе я ошибся. Извините

Добрый день.

Принято. Отменим в понедельник.

7

Повід.: Как так можно????

Замовлення 002-1319156 було зроблене 25.01.2018.
30.02 написали на вайбер,що якоби відправляють накладеним платежем.До сьгоднішнього дня - ні посилки ні декларації,а на особистій сторінці відмічено"Получено".
Як так?

8

Повід.: Как так можно????

0979600629 писав:

Замовлення 002-1319156 було зроблене 25.01.2018.
30.02 написали на вайбер,що якоби відправляють накладеним платежем.До сьгоднішнього дня - ні посилки ні декларації,а на особистій сторінці відмічено"Получено".
Як так?

Доброго дня!

Перепрошуємо за ситуацію.

Ми обов'язково завтра піднімемо всю необхідну інформацію, перевіримо факт відправлення замовлення Вам та вживемо всіх необхідних заходів аби Ви отримали Ваше замовлення якнайшвидше.

9 (відредаговано Микола Безушкевич 02.02.2018 11:24)

Повід.: Как так можно????

Добрий день!
Ми розібралися з даною ситуацією.
Ваше замовлення, по факту отримання в відділі продажу Луцьк, відразу було відправлене Новою Поштою на адресу, яку Ви вказали в замовленні.
В нас в програмі відбувся технічний збій, в зв’язку з чим Вам не була відправлена ТТН Нової Пошти.
Приносимо наші вибачення.
Ваше замовлення можна забрати на відділенні Нової Пошти, яке ви вказували в замовленні.

Микола Безушкевич
Начальник відділу продажу "Луцьк"

10

Повід.: Как так можно????

Наразі щиро дякую.
Повідомлення по СМС від НП до цієї пори нема,тому сходжу сам й попрошу перевірити по номеру телефона.

ПС.Про технічний збій можна було б говорити,коли б я не переписувався з Вашими співпрацівниками по Вайберу.
На численні мої запитання й прохання про декларацію й статут посилки була тільки одна відповідь "ОК".

11 (відредаговано Микола Безушкевич 02.02.2018 12:55)

Повід.: Как так можно????

Номер ТТН у Вас на вайбері. Відпишіться будь ласка, коли отримаєте товар.

Микола Безушкевич
Начальник відділу продажу "Луцьк"

12

Повід.: Как так можно????

Щиро Вам дякую,посилку отримав.Фільтр в оригінальній справжній упаковці,чого не скажеш про інші інтернет магазини,котрі часто присилають підробку або ж замінники.
Все дуже добре.я дуже задоволений.

13

Повід.: Как так можно????

Дякуємо за приємний відгук про наш інтернет-магазин.
Ми завжди робимо свою роботу найкращим чином та постійно удосконалюємося, щоб наші клієнти були задоволені.

Микола Безушкевич
Начальник відділу продажу "Луцьк"