1

Тема: В мене одного більше не відображається сайт в Хромі

Вже декілька тижнів більше не відображаються сторінки сайт exist.ua коли заходиш на них в Хромі? Можливо це мої налаштування в Хромі "зломали" сайт, але я передивився все, що є - нічого не знайшов. В субодоменах і цей форум - все працює як и працювало.

2

Повід.: В мене одного більше не відображається сайт в Хромі

FullDrive писав:

Вже декілька тижнів більше не відображаються сторінки сайт exist.ua коли заходиш на них в Хромі? Можливо це мої налаштування в Хромі "зломали" сайт, але я передивився все, що є - нічого не знайшов. В субодоменах і цей форум - все працює як и працювало.

Шановний FullDrive!

Найбільш вірогідно, що це саме налаштування у Вас, адже саме зараз перевірили працювання та відображення сайту в Хромі. Все працює.

Але спробуємо зараз ще раз перевірити саме по Вашій сесії.

3

Повід.: В мене одного більше не відображається сайт в Хромі

Дякую. В мене просто білий екран. Якщо потрібна якась інформація, то я готовий її надати.

4

Повід.: В мене одного більше не відображається сайт в Хромі

FullDrive писав:

Дякую. В мене просто білий екран. Якщо потрібна якась інформація, то я готовий її надати.

Щоб максимально повно надати запит на перевірку, чи не могли б Ви, на e-mail: [email protected] вислати скрін, де можна буде побачити: браузер та адресу сторінки, на якій (одній з яких) не відображається сайт.

Дякуємо.

5

Повід.: В мене одного більше не відображається сайт в Хромі

Після видалення куків сайту - все запрацювало нормально. Дякую за допомогу.

6

Повід.: В мене одного більше не відображається сайт в Хромі

FullDrive писав:

Після видалення куків сайту - все запрацювало нормально. Дякую за допомогу.

Будь ласка. Раді, що все вирішилося.

Якщо будуть ще запитання чи буде потрібна допомога - звертайтеся. Завжди Вам раді!