376

Повід.: Відгук про роботу магазину

Замовлення № 027-7067250/
Впродовж хвилини після оформлення передзвонили. Скорегували мою помилку. Дуже сподобалось відношення до клієнта.

377

Повід.: Відгук про роботу магазину

GavrilukRuslan писав:

Замовлення № 027-7067250/
Впродовж хвилини після оформлення передзвонили. Скорегували мою помилку. Дуже сподобалось відношення до клієнта.

Добрий день.
Дякуємо за відгук. Для нас завжди приємно знати, що ми виправдовуємо очікування наших клієнтів і вам приємно і зручно співпрацювати з нами.
Завжди вам раді!

378

Повід.: Відгук про роботу магазину

Добрый день.

Вопрос относительно акции "Даруємо дитячу футболку за малюнок".

Отправил рисунок на почту.
Теперь ждать когда позвонят?

P.S. Было бы не лишним ответное сообщение на почту, в стиле "Вы приняли участие в акции", а то отправил как в пустоту и ничего не ясно, может в спам попало или т.п.

379

Повід.: Відгук про роботу магазину

dn1983 писав:

Добрый день.

Вопрос относительно акции "Даруємо дитячу футболку за малюнок".

Отправил рисунок на почту.
Теперь ждать когда позвонят?

P.S. Было бы не лишним ответное сообщение на почту, в стиле "Вы приняли участие в акции", а то отправил как в пустоту и ничего не ясно, может в спам попало или т.п.

Добрий день.
Ви обовязково отримаєте відповідь на пошту або вам зателефонують, якщо буде потреба в уточненні.
Колеги зараз поступово оброблюють всі надіслані малюнки.

380

Повід.: Відгук про роботу магазину

Доброго дня шановний EXIST.UA! 12 червня було оформлено замовлення UASA-193848. На даний момент замовлення не виконано. На Вашому  сайті  повторюється обіцянка, що товар буде отриманий завтра о 19.00. За час очiкування  ціна зросла з 5259 грн до 5712 грн. Я розумію що є проблеми з отриманням товару з-за кордону, хотілося б мати реальну інформацію про терміни доставки. Якщо неможливо отримати тоьвар, то повідомте про це, буду шукати в іншому магазіні. До речі, хто виробник фари? З повагою Юрій

381

Повід.: Відгук про роботу магазину

akimov.yuriy писав:

Доброго дня шановний EXIST.UA! 12 червня було оформлено замовлення UASA-193848. На даний момент замовлення не виконано. На Вашому  сайті  повторюється обіцянка, що товар буде отриманий завтра о 19.00. За час очiкування  ціна зросла з 5259 грн до 5712 грн. Я розумію що є проблеми з отриманням товару з-за кордону, хотілося б мати реальну інформацію про терміни доставки. Якщо неможливо отримати тоьвар, то повідомте про це, буду шукати в іншому магазіні. До речі, хто виробник фари? З повагою Юрій

Юрій, добрий день.
Перепрошуємо за ситуацію. Розбираємося що сталося.
По номеру замовлення бачимо дані іншого покупця (хоча всі інші дані, що ви вклали в повідомленні, співпадають). Могли б ви на email: [email protected] написати ваш контактний номер телефону для зв'язку?
Дякуємо

382

Повід.: Відгук про роботу магазину

akimov.yuriy писав:

Доброго дня шановний EXIST.UA! 12 червня було оформлено замовлення UASA-193848. На даний момент замовлення не виконано. На Вашому  сайті  повторюється обіцянка, що товар буде отриманий завтра о 19.00. За час очiкування  ціна зросла з 5259 грн до 5712 грн. Я розумію що є проблеми з отриманням товару з-за кордону, хотілося б мати реальну інформацію про терміни доставки. Якщо неможливо отримати тоьвар, то повідомте про це, буду шукати в іншому магазіні. До речі, хто виробник фари? З повагою Юрій

Юрій, добрий день.
Перепрошуємо за непорозуміння, яке сталося із замовленням. Ми не змогли звязатися із людиною, на ім'я якої замовлення було зроблене, і тому замовлення так і не було запущене в роботу.
Проте, завдяки вашому зверненню тут, ми змогли оперативно відновити замовлення і вже сьогодні фара буде відправлена перевізником за вказаними вами реквізитами доставки. Також вам було надано інформацію безпосередньо по фарі.
Дякуємо, що звернулися і дали нам можливість оперативно виправити ситуацію.

383

Повід.: Відгук про роботу магазину

Була затримка через збій у комунікації, але, після мого звернення, замовлення було оперативно виконане! Спасибі! Окреме спасбо Олександрі і всього найкращого Exust.Ua!

384

Повід.: Відгук про роботу магазину

akimov.yuriy писав:

Була затримка через збій у комунікації, але, після мого звернення, замовлення було оперативно виконане! Спасибі! Окреме спасбо Олександрі і всього найкращого Exust.Ua!

Юрій, дякуємо за зворотній зв'язок по ситуації. Дуже раді, що змогли виправити ситуацію.
Завжди вам раді!