1

Тема: Боротьба з підробками. Відповідальність EXIST.UA

EXIST.UA веде непримиренну боротьбу із підробками та фальшуванням продукції.
На жаль, на ринку автозапчастин України обертається велика кількість підробних товарів, і якщо ми не можемо викорінити це явище в масштабах країни, ми взялися викорінити його на своєму сайті.

В Компанії функціонує спеціальний підрозділ із перевірки автотоварів, який безпосередньо займається виявленням  підробок. У випадку підозри товару в підробці, ми зв'язуємося безпосередньо з виробником та отримуємо фаховий висновок спеціаліста.
У разі підтвердження підозри постачальник товару:
- втрачає право пропонувати свої товари на сайті EXIST.UA;
- сплачує значні штрафні санкції.

Клієнт завжди отримує правдиву і відверту інформацію. У разі виявленої підробки EXIST.UA відшкодовує: 
- ціну товару на момент звернення;
- інші документально підтверджені витрати, пов'язані із усуненням недоліку.

Приклади підробних товарів ми демонструємо нашому YouTube каналі та на АвтоГід.

Усі витрати на переміщення товарів Новою Поштою та Нічним Експресом, пов'язані із зверненням з підозрою у підробці, сплачує EXIST.UA.

«Розчарування від поганої якості відбувається довше, ніж радість від низької ціни». Генрі Форд.

2

Повід.: Боротьба з підробками. Відповідальність EXIST.UA

Я очень доволен,заказывал и заказываю,качеству доверяю но и проверяю и по внешним признакам и по УФ,все как написано,доставка быстрая.спасибо магазину.РЕКОМЕНДУЮ../малюсенький минус -не все бывает что надо/

3

Повід.: Боротьба з підробками. Відповідальність EXIST.UA

mihai_l писав:

Я очень доволен,заказывал и заказываю,качеству доверяю но и проверяю и по внешним признакам и по УФ,все как написано,доставка быстрая.спасибо магазину.РЕКОМЕНДУЮ../малюсенький минус -не все бывает что надо/

Добрый день.
Благодарим за отзыв.

Относительно "минуса": можете более подробно описать что именно вы имели ввиду? Что-то не то получили, что заказывали или не нашли необходимой детали?

Спасибо.

4

Повід.: Боротьба з підробками. Відповідальність EXIST.UA

mihai_l писав:

Я очень доволен,заказывал и заказываю,качеству доверяю но и проверяю и по внешним признакам и по УФ,все как написано,доставка быстрая.спасибо магазину.РЕКОМЕНДУЮ../малюсенький минус -не все бывает что надо/

Уважаемый mihai,

благодарю за теплый отзыв.
Мы работаем для Вас! Спасибо, что Вы с нами!