1

Тема: Роздаточний блок 0AV409053AE Octavia 1.6 4x4

Доброго дня!

Склалася неприємна ситуація. На блоці роздатки зірвало шляпку болта. Він до того докрутився, що прорізав блок наскрізь. Майстри кажуть що заварити тут не вийде. Пропронують лише варіант знайти таку деталь бу. Питання стоїть де її знайти?!

Прошу поради у досвідченних автомобілістів: можливо хтось займається ремонтом авто. Порадьте де можна знайти цю деталь за адекватну ціну.

Дякую

Ось посилання на те, як зараз виглядає цей блок:
https://www.dropbox.com/sh/h7gewu415hkb … BQk0a?dl=0

2

Повід.: Роздаточний блок 0AV409053AE Octavia 1.6 4x4

Доброго дня! Перевірте будь ласка вашу электронну пошту. Чи є на висланому зображенні необхідний вам болт? Якщо є, то напишіть у відповідь його номер на зображенні.

3

Повід.: Роздаточний блок 0AV409053AE Octavia 1.6 4x4

EXIST Expert писав:

Доброго дня! Перевірте будь ласка вашу электронну пошту. Чи є на висланому зображенні необхідний вам болт? Якщо є, то напишіть у відповідь його номер на зображенні.


Не певен, що заміна болта вирішить проблему. Мені потрібен цілий блок для Skoda Octavia 1.6 4x4.

В Україні кажуть бу таких немає. Треба з-за кордону замовляти. Ціна купівлі нового в Україні мене не дуже влаштовує.

4

Повід.: Роздаточний блок 0AV409053AE Octavia 1.6 4x4

minimyc писав:
EXIST Expert писав:

Доброго дня! Перевірте будь ласка вашу электронну пошту. Чи є на висланому зображенні необхідний вам болт? Якщо є, то напишіть у відповідь його номер на зображенні.


Не певен, що заміна болта вирішить проблему. Мені потрібен цілий блок для Skoda Octavia 1.6 4x4.

В Україні кажуть бу таких немає. Треба з-за кордону замовляти. Ціна купівлі нового в Україні мене не дуже влаштовує.

Шановний minimyc,

Ми б рекомендували у разі таких сумнівів звернутися по консультацію на профільну СТО.  Якщо проблему можна вирішити болтом, а ВИ придбаєте цілий блок, то буде нелогічне вирішення. З іншого боку, є сенс проконсультуватися, наскільки найдійним може бути встановлення б/в блоку та чи не матиме це неочікуваних та небажаних для Вас  наслідків.

Ми підібрали Вам запчастину та запропонували консультацію на профільному СТО.

Якщо, все ж таки, Вам буде необхідна консультація та наша допомога, завжди будемо раді Вам допомогти.