1

Тема: Ціни на EXIST.UA "Астановитесь"

Мої Вітання Шановному персоналу  EXIST.UA
Працюю з магазином вже багато років.
Кожен раз коли замовляв товар, ціни в подальшому чомусь зростали. Не дивно, для Вас правда ?
Тобто, не зменшувались, як прийнято в торговельній мережі для постійних клієнтів - знижки.
Та ось цього разу, замовив у Вас Антифриз-концентрат G13  Hepu P999-G13-005 за ціною 808 грн.
Заказ № 041-2918232
Але, виникла необхідність ще замовити даний товар для клієнта, попередньо озвучивши ціну клієнту, вказану вище.
Ціна мене вразила Шановні. На сьогодні, вартість даного товара становить 1181 грн.
Різниця становить 373 грн.
https://exist.ua/hepu-brand/antifriz-ko … -29081696/
А тепер питання ? Чому ціни товари на EXIST.UA в подальшому для клієнтів, які працюють з Вами не один рік, зростають в арифметичній прогресії, а подекуди в рази ?
Чим викликана таке здирницьке ставлення до людей, які з Вами співпрацюють ?

Тепер інший випадок.
Завдяки Вашим "кривим" каталогам, та невірним підбором запчастин особисто менеджером, я змушений був повертати клієнту свої кошти 1170 грн, за товар, який не підійшов до даного автомобіля, так як термін на повернення 14 днів, вже минув, згідно закону України.
Заказ № 041-2715642

Дякую Вам за відповідь.

2

Повід.: Ціни на EXIST.UA "Астановитесь"

Mechanik писав:

Мої Вітання Шановному персоналу  EXIST.UA
Працюю з магазином вже багато років.
Кожен раз коли замовляв товар, ціни в подальшому чомусь зростали. Не дивно, для Вас правда ?
Тобто, не зменшувались, як прийнято в торговельній мережі для постійних клієнтів - знижки.
Та ось цього разу, замовив у Вас Антифриз-концентрат G13  Hepu P999-G13-005 за ціною 808 грн.
Заказ № 041-2918232
Але, виникла необхідність ще замовити даний товар для клієнта, попередньо озвучивши ціну клієнту, вказану вище.
Ціна мене вразила Шановні. На сьогодні, вартість даного товара становить 1181 грн.
Різниця становить 373 грн.
https://exist.ua/hepu-brand/antifriz-ko … -29081696/
А тепер питання ? Чому ціни товари на EXIST.UA в подальшому для клієнтів, які працюють з Вами не один рік, зростають в арифметичній прогресії, а подекуди в рази ?
Чим викликана таке здирницьке ставлення до людей, які з Вами співпрацюють ?

Тепер інший випадок.
Завдяки Вашим "кривим" каталогам, та невірним підбором запчастин особисто менеджером, я змушений був повертати клієнту свої кошти 1170 грн, за товар, який не підійшов до даного автомобіля, так як термін на повернення 14 днів, вже минув, згідно закону України.
Заказ № 041-2715642

Дякую Вам за відповідь.

Шановний Mechanik,

я відповім на Ваші запитання.

1. Щодо ціноутворення. В нас діє стандартна націнка, тому різниця в ціні є виключно відображенням того, які ціні від обраного Вами постачальника ми маємо на момент перегляду ціни товару на сайті.  Ми орієнтуємося на аудиторію кінцевих споживачів, тому в нас не передбачено дієвої цінової сітки для оптових клієнтів. У разі одночасної купівлі на значні суми ми охоче йдемо на надання знижок, але це розглядається в кожній конкрентній ситуації.

2. Щодо підбору. Ми з'ясуємо факти, які Ви навели. Якщо, дійсно, товар було підібрано нашим співробітником і він не підійшов до автомобіля, ми приймемо його, незалежно від терміну, який сплив з дати придбання.

С Вами зв'яжеться наш співробітник для обговорення конкретики. Дякую за співрацю!

3

Повід.: Ціни на EXIST.UA "Астановитесь"

Шановний Mechanik, вчора з Вами зв'язався наш співробітник.
За всіма перевірками деталь має підходити до автівки. Але Ви зазначили, що у Вас авто має певні особливості і Вам було направлено електронного листа для з'ясування всіх нюансів.
Чекаємо на Вашу відповідь.
Дякуємо.

4

Повід.: Ціни на EXIST.UA "Астановитесь"

Доброго дня.
Відповідь надав, на лист Вашого працівника, який я отримав на свій є - мейл.

5

Повід.: Ціни на EXIST.UA "Астановитесь"

Mechanik писав:

Доброго дня.
Відповідь надав, на лист Вашого працівника, який я отримав на свій є - мейл.

Так, дякуємо.
Вже побачили Вашу відповідь.

6

Повід.: Ціни на EXIST.UA "Астановитесь"

"Завдяки Вашим "кривим" каталогам, та невірним підбором запчастин особисто менеджером, я змушений був повертати клієнту свої кошти 1170 грн, за товар, який не підійшов до даного автомобіля, так як термін на повернення 14 днів, вже минув, згідно закону України."

Вы, называясь  продавцом запчастей вы обращается за помощью в подборе к менеджерам? Вы должны быть специалистом в своей области не хуже чем менеджеры Exist.ua.

7

Повід.: Ціни на EXIST.UA "Астановитесь"

Не говорите, что мне, по-вашему, надо делать, и я не скажу, куда вам, по-моему, следует пойти.
Для того, чтобы давать оценку человеку, нужно пройти его долгий путь, в его обуви.
Иногда лучше промолчать, чем - сказать.
В следующий раз, проходите пожалуйста - мимо.
Я не Ваш, собеседник. Спасибо smile

8

Повід.: Ціни на EXIST.UA "Астановитесь"

Mechanik писав:

Не говорите, что мне, по-вашему, надо делать, и я не скажу, куда вам, по-моему, следует пойти.
Для того, чтобы давать оценку человеку, нужно пройти его долгий путь, в его обуви.
Иногда лучше промолчать, чем - сказать.
В следующий раз, проходите пожалуйста - мимо.
Я не Ваш, собеседник. Спасибо smile

Всего хорошего!

9

Повід.: Ціни на EXIST.UA "Астановитесь"

Шановні учасники дискусії, дуже просимо повернути спілкування у предметне русло.
В іншому випадку ми будемо вимушені видалити повідомлення, що, так чи інакше, можна трактувати як перехід на особистості.
Дякуємо.

10

Повід.: Ціни на EXIST.UA "Астановитесь"

Шановна Адміністрація.
Прошу видалити повідомлення учасника  гуртка "Умелые ручки" під ніком ILon_Musk які не мають жодного стосунку, до даного питання.

Дякую за порозуміння.

11

Повід.: Ціни на EXIST.UA "Астановитесь"

Mechanik писав:

Шановна Адміністрація.
Прошу видалити повідомлення учасника  гуртка "Умелые ручки" під ніком ILon_Musk які не мають жодного стосунку, до даного питання.

Дякую за порозуміння.

Шановний Mechanik, ми розглянемо Ваше прохання.

Але мусимо зауважити, що форум є публічним майданчиком. До того ж, кожне видалення та/або редагування повідомлення може бути представлене як спроба з нашого боку приховати чи спотворити якусь інформацію. Тому форум модерується у виключних випадках.

12

Повід.: Ціни на EXIST.UA "Астановитесь"

Mechanik писав:

Шановна Адміністрація.
Прошу видалити повідомлення учасника  гуртка "Умелые ручки" під ніком ILon_Musk які не мають жодного стосунку, до даного питання.

Дякую за порозуміння.

Шановні панове,
дійсно, форум є публічним майданчиком, і тексти від ILon_Musk хоч і мають критичний зміст, але не суперечать правилам - не ображають і не лають інших учасників.

Однак, ми поважаємо усіх і кожного,  і тому,  щоб усі почувалися у нас в гостях комфортно, я дозволив собі, як вийняток, відкорегувати вислови ILon_Musk. Тому зараз і вовки мають бути ситими, і вівці цілими.

Дякую, панове, що ви з нами!

13 (відредаговано ILon_Musk 11.12.2019 17:25)

Повід.: Ціни на EXIST.UA "Астановитесь"

Дмитро Яхонтов писав:
Mechanik писав:

Шановна Адміністрація.
Прошу видалити повідомлення учасника  гуртка "Умелые ручки" під ніком ILon_Musk які не мають жодного стосунку, до даного питання.

Дякую за порозуміння.

Шановні панове,
дійсно, форум є публічним майданчиком, і тексти від ILon_Musk хоч і мають критичний зміст, але не суперечать правилам - не ображають і не лають інших учасників.

Однак, ми поважаємо усіх і кожного,  і тому,  щоб усі почувалися у нас в гостях комфортно, я дозволив собі, як вийняток, відкорегувати вислови ILon_Musk. Тому зараз і вовки мають бути ситими, і вівці цілими.

Дякую, панове, що ви з нами!

Я конечно прошу прощение, вроде ни кого не оскорблял, всего лишь факты. Обидно, досадно, но ладно. Тількі я вовк smile

14

Повід.: Ціни на EXIST.UA "Астановитесь"

Шановні  EXIST.UA
Я вдячний Вам за наданий Вами "сервіс та "комфорт", який я відчув за всі роки співпраці з Вами.
Ваше чесне та справедливе вирішення даного питання - soap opera
Далі, будь ласка, летіть з ILon_Musk але - без мене.
Бажаю Вам, успішного польоту.

15

Повід.: Ціни на EXIST.UA "Астановитесь"

Mechanik писав:

Шановні  EXIST.UA
Я вдячний Вам за наданий Вами "сервіс та "комфорт", який я відчув за всі роки співпраці з Вами.
Ваше чесне та справедливе вирішення даного питання - soap opera
Далі, будь ласка, летіть з ILon_Musk але - без мене.
Бажаю Вам, успішного польоту.

Шановний Mechanik, питання ще на розгляді.

16

Повід.: Ціни на EXIST.UA "Астановитесь"

Mechanik писав:

Шановні  EXIST.UA
Я вдячний Вам за наданий Вами "сервіс та "комфорт", який я відчув за всі роки співпраці з Вами.
Ваше чесне та справедливе вирішення даного питання - soap opera
Далі, будь ласка, летіть з ILon_Musk але - без мене.
Бажаю Вам, успішного польоту.

Mechanik,

будь ласка, майте терпіння. Ми вживаємо заходів, щоб з'ясувати причину того, що трапилось, і прийняти рішення.

По-перше, Ви звернулися після завершення терміну, який дозволяє повернути запчастину без зайвих питань. Тому підстав відмовити Вам і не розглядати це питання  було більше, ніж достатньо. Але це не наша мета.

По-друге, як я і обіціяв, ми перевіряємо підбір нашим співробітником, який Вам відповів, що бампер має підійти. За усіма даними, товар подібрано вірно, бампер має підходити, але ми ще не завершили.

По-третє, якщо Ви налаштовані на вирішення тільки таким чином, що провина має бути нашою  без жодних умов, то це неконструктивно.

Для нас важливо розібратися і зрозуміти, в чому причина, що ми й робимо. В іншому випадку, повторюю, привід для відмови був на старті.     

Ми отримаємо результати і обговоримо з Вами.

17

Повід.: Ціни на EXIST.UA "Астановитесь"

Шановний Mechanik, вчора з Вами зв'язалися наши співробітники щодо даної деталі.
Всі перевірки, які ми могли зробити, вказують на те, що деталь мала б підходити і помилки у підборі та перевірці замовлення менеджером немає.
Але нам вдалося вмовити постачальника, аби він, у якості виключення, прийняв дану деталь на повернення.
Вам повідомили всі необхідні умови задля такого повернення: збереження товарного вигляду деталі. Також Вам повідомили як і куди направити деталь.
Ще раз акцентуємо увагу: поки ні про яку помилку з боку компанії мова не йде. З приводу того, чому у Вашому випадку деталь не підходить, ми продовжуємо розбиратися

18

Повід.: Ціни на EXIST.UA "Астановитесь"

Товар відправив. ТТН надано менеджеру EXIST.UA
Дякую за співпрацю.

19

Повід.: Ціни на EXIST.UA "Астановитесь"

Mechanik писав:

Товар відправив. ТТН надано менеджеру EXIST.UA
Дякую за співпрацю.

Дякуємо.
ТТН є.

20

Повід.: Ціни на EXIST.UA "Астановитесь"

Шановний Mechanik, з Вами зв'язався наш спеціаліст і запропонував варіант вирішення даного питання, шляхом повернення часткової вартості деталі, на Ваш баланс. Дякуємо за звернення!

21

Повід.: Ціни на EXIST.UA "Астановитесь"

Дякую Вам за вирішення питання.
Тема закрита.

22

Повід.: Ціни на EXIST.UA "Астановитесь"

Mechanik, дякуємо за зворотній зв'язок!