1 (відредаговано someguy 24.04.2018 18:59)

Тема: Смена номера телефона в аккаунте.

Пользуюсь exist.ua с текущего аккаунта как минимум с 16.06.2015. За это время сменил номер телефона, но поменять через звонки в exist.ua не удается (сталкиваюсь со 100% не пониманием моей ситуации)

К старому номеру доступ имею, но хотел бы что бы смс уведомления приходили на новый.

В итоге, есть возможность сменить номер телефона или нет? Спасибо

2

Повід.: Смена номера телефона в аккаунте.

someguy писав:

Пользуюсь exist.ua с текущего аккаунта как минимум с 16.06.2015. За это время сменил номер телефона, но поменять через звонки в exist.ua не удается (сталкиваюсь со 100% не пониманием моей ситуации)

К старому номеру доступ имею, но хотел бы что бы смс уведомления приходили на новый.

В итоге, есть возможность сменить номер телефона или нет? Спасибо

Добрый день, уважаемый someguy!

Завтра с Вами свяжется наш сотрудник и решит вопрос.

Приносим извинения за неудобства.

3

Повід.: Смена номера телефона в аккаунте.

У меня такой же вопрос. Сменил номер. Как его исправить в личном кабинете?

4

Повід.: Смена номера телефона в аккаунте.

Добрый день, alex232,

завтра свяжемся с Вами и решим вопрос.

Спасибо, что пользуетесь нашим сервисом.

5

Повід.: Смена номера телефона в аккаунте.

alex232 писав:

У меня такой же вопрос. Сменил номер. Как его исправить в личном кабинете?

Alex232, сейчас на ваш электронный адрес напишет наш специалист. Сообщите ему ваш контактный телефон, который был раньше, и какой нужно сделать сейчас.

6

Повід.: Смена номера телефона в аккаунте.

desmorth писав:

О, здравствуйте, можно поменять номер?

Здравствуйте! Да, конечно.
Сейчас передам информацию Вашему менеджеру. Он с Вами свяжется, дабы решить данный вопрос.

7

Повід.: Смена номера телефона в аккаунте.

Доброго дня! У мене змінився номер телефону, хочу змінити його в особистому кабінеті. Може зі мною зв'язатися менеджер по e-mail [email protected] Дякую!

8

Повід.: Смена номера телефона в аккаунте.

zeratul1987 писав:

Доброго дня! У мене змінився номер телефону, хочу змінити його в особистому кабінеті. Може зі мною зв'язатися менеджер по e-mail [email protected] Дякую!

Доброго дня.

Так, звісно. Передаю запит.

9

Повід.: Смена номера телефона в аккаунте.

Доброго дня! У мене змінився номер телефону, хочу змінити його в особистому кабінеті.
Може зі мною зв'язатися менеджер по e-mail [email protected]
Дякую!

10

Повід.: Смена номера телефона в аккаунте.

Vykp1234 писав:

Доброго дня! У мене змінився номер телефону, хочу змінити його в особистому кабінеті.
Може зі мною зв'язатися менеджер по e-mail [email protected]
Дякую!

Доброго дня.
Найближчим часом зв'яжемося.

11

Повід.: Смена номера телефона в аккаунте.

Шановний Vykp1234, Ваш номер змінено.

12

Повід.: Смена номера телефона в аккаунте.

Доброго дня! У мене змінився номер телефону, хочу змінити його в особистому кабінеті.
Може зі мною зв'язатися менеджер по e-mail [email protected]
Дякую!

13

Повід.: Смена номера телефона в аккаунте.

pohilrost писав:

Доброго дня! У мене змінився номер телефону, хочу змінити його в особистому кабінеті.
Може зі мною зв'язатися менеджер по e-mail [email protected]
Дякую!


Доброго дня.

Так, звісно.

14

Повід.: Смена номера телефона в аккаунте.

Добрий день. З'явилася необхідність зміни номера телефона.

15

Повід.: Смена номера телефона в аккаунте.

strela22b писав:

Добрий день. З'явилася необхідність зміни номера телефона.

Доброго дня.
Напишіть, будь ласка, на e-mail: [email protected] з якого і на який номер треба змінити.
Зробимо.

16

Повід.: Смена номера телефона в аккаунте.

Доброго дня.
Номер телефону, під яким я реєструвався на exist.uа, на сьогоднішній день не актуальний та вже не активний.
Прошу замінити в моєму профілі на інший номер телефону.
Електронна поштова скринька, яка зазначена в моєму профілі, активна для листування.
Номер договору 18210538602486

17

Повід.: Смена номера телефона в аккаунте.

viktorss971 писав:

Доброго дня.
Номер телефону, під яким я реєструвався на exist.uа, на сьогоднішній день не актуальний та вже не активний.
Прошу замінити в моєму профілі на інший номер телефону.
Електронна поштова скринька, яка зазначена в моєму профілі, активна для листування.
Номер договору 18210538602486

Доброго дня.
З Вами найближчим часом зв'яжуться за вказаною адресою скриньки.

18

Повід.: Смена номера телефона в аккаунте.

Доброго дня!
Дуже давно користуюсь послугами Вашого магазину (десь з 2011 року), хоча не дуже часто. Останнім часом звертаюсь частіше, бо поліпшились умови продажу, але згоден з іншими стосовно зміни номеру телефону.
Для мене є дві незручності:
1. Неможливо змінити номер телефону у особистому кабінеті;
2. Неможливо в особистому кабінеті зафіксувати постійну адресу замовника (бо незвично кожен раз в примітках писати адресу за якою треба відправити замовленні запчастини), хоча можно, про всяк випадок, залишити і ту функцію.
Це на перспективу, а зараз мені треба змінити номер телефону, бо в місці де зараз мешкаю, тільки Київстар.
З повагою і найкращими бажаннями.
Стаханов Василь Семенович

19

Повід.: Смена номера телефона в аккаунте.

nikozei писав:

Доброго дня!
Дуже давно користуюсь послугами Вашого магазину (десь з 2011 року), хоча не дуже часто. Останнім часом звертаюсь частіше, бо поліпшились умови продажу, але згоден з іншими стосовно зміни номеру телефону.
Для мене є дві незручності:
1. Неможливо змінити номер телефону у особистому кабінеті;
2. Неможливо в особистому кабінеті зафіксувати постійну адресу замовника (бо незвично кожен раз в примітках писати адресу за якою треба відправити замовленні запчастини), хоча можно, про всяк випадок, залишити і ту функцію.
Це на перспективу, а зараз мені треба змінити номер телефону, бо в місці де зараз мешкаю, тільки Київстар.
З повагою і найкращими бажаннями.
Стаханов Василь Семенович

Добрий день!
Шановний Василь Семенович, дякуємо за Ваше звернення та поради щодо покращення зручності нашого сайту. Ваші побажання обов'язково будуть передані у відділ, що займається удосконаленням сайту, і, якщо буде така можливість, функцію збереження адреси замовника, буде додано. Щодо зміни номера телефону в акаунті: напишіть , будь ласка, на наш e-mail: [email protected] номер телефону, на який необхідно зробити заміну. В темі повідомлення, вкажіть, будь ласка, номер договору та старий номер телефону. Ми обов'язково зробимо заміну! Дякуємо за Ваше звернення!

20

Повід.: Смена номера телефона в аккаунте.

Здравствуйте,та же проблема,сменил номер,надо изменить

21

Повід.: Смена номера телефона в аккаунте.

Добрый день!
По поводу изменения номера телефона в акаунте напишите, пожалуйста, на наш e-mail: [email protected] номер телефона на который необходимо изменить. В теме сообщения укажите, пожалуйста, номер договора и старый номер телефона. Мы сделаем замену.
Спасибо за Ваше обращение!

22

Повід.: Смена номера телефона в аккаунте.

Рамблер мне чего то блочит сообщения. 2 раза уже отправлял
" Undelivered Mail Returned to Sender (Письмо не может быть доставлено и возвращено отправителю)"

23

Повід.: Смена номера телефона в аккаунте.

Troicat писав:

Рамблер мне чего то блочит сообщения. 2 раза уже отправлял
" Undelivered Mail Returned to Sender (Письмо не может быть доставлено и возвращено отправителю)"

Напишите нам тогда в онлайн чат, в правом нижнем углу.

24

Повід.: Смена номера телефона в аккаунте.

У меня такой же вопрос. Сменил номер. Как его исправить в личном кабинете?

25

Повід.: Смена номера телефона в аккаунте.

lostcat писав:

У меня такой же вопрос. Сменил номер. Как его исправить в личном кабинете?

lostcat,
пожалуйста, укажите в письме в адрес [email protected] предыдущий номер и новый номер. Завтра в первой половине дня наш сотрудник заменит номера в Вашей учетной записи.