1

Тема: підбір запчастини по VIN

коли я шукаю запчастину по номеру кузова, мені має показати каталог тільки ту запчастину яка підійде до мого авто, а програма показує і на інші авто.WVWZZZ3BZXP484482  наприклад мені треба прокладку масляного радіатора  028117070  або 028117070В

2

Повід.: підбір запчастини по VIN

igor.bacinsky писав:

коли я шукаю запчастину по номеру кузова, мені має показати каталог тільки ту запчастину яка підійде до мого авто, а програма показує і на інші авто.WVWZZZ3BZXP484482  наприклад мені треба прокладку масляного радіатора  028117070  або 028117070В

Доброго дня.

При наведенні на "і"  (інформація) доступна примітка щодо деталі:
http://picua.org/img/2018-08/07/gscd5f15mag1x2058myuwlci2.jpg

За допомогою неї можна вибрати саме ту деталь, яка потрібна.

3

Повід.: підбір запчастини по VIN

добрий день, тоді це підбір не по номеру кузова, сам каталог зроблений не професійно,  я колись користувався каталогом PARTSALE це був якісний каталог він зараз вже непрацює бо кожен дивився на запчастину яку йому треба а замовляв у іншого продавця.

4

Повід.: підбір запчастини по VIN

igor.bacinsky писав:

добрий день, тоді це підбір не по номеру кузова, сам каталог зроблений не професійно,  я колись користувався каталогом PARTSALE це був якісний каталог він зараз вже непрацює бо кожен дивився на запчастину яку йому треба а замовляв у іншого продавця.

Доброго дня.

Ідеальних каталогів для всіх марок і моделей ми не зустрічали. Крім того, оригінальні каталоги розробляють, власне, автовиробники.

Дуже шкода, що каталог, який Ви вважаєте найякіснішим, вже не працює. Із задоволенням його вивчили.