1

Тема: Оптимізація та зручність використання сайту.

Вітаю.

1. Як вже писали раніше, блокнот (нотатки), дуже зручна річ. Також можна замінити на "Обране", і при виборі товарів в магазині, можна було додати в корзину або "обране". Це допоможе слідкувати за товаром (коли покупка не термінова або ще якісь причини).

2. У Вас зараз не працює "Гараж". Його робота дуже важлива у підборі запчастин на авто, оскільки при додаванні авто можна вказати VIN код за яким можна підібрати запчастину, оскільки одна модель може мати декілька модифікацій з різними запчастинами.

3. Замовлення. Зараз усі замовлення відображаються (видані та відмінені), зробіть будь ласка фільтр, за яким можна сховати відмінені замовлення. Оскільки в даному меню інколи є замовлення у яких був змінений склад доставки і виходить, що деталь дублюється. Хочеться мати перелік конкретно замовлених деталей, а не всіх операцій.

4. Особисто я, був би вдячний за кнопку "зворотній зв'язок" (він же "зателефонуйте мені"), інколи перед оформленням деталей потрібна консультація.

Якщо ще будуть якісь побажання, буду дописувати в цій темі.

2

Повід.: Оптимізація та зручність використання сайту.

Дякуємо за детально описані побажання.

Передаємо розробникам та чекаємо на нові Ваші пропозиції.
Будемо за них дуже вдячні.

3

Повід.: Оптимізація та зручність використання сайту.

evotarr писав:

Вітаю.

1. Як вже писали раніше, блокнот (нотатки), дуже зручна річ. Також можна замінити на "Обране", і при виборі товарів в магазині, можна було додати в корзину або "обране". Це допоможе слідкувати за товаром (коли покупка не термінова або ще якісь причини).

2. У Вас зараз не працює "Гараж". Його робота дуже важлива у підборі запчастин на авто, оскільки при додаванні авто можна вказати VIN код за яким можна підібрати запчастину, оскільки одна модель може мати декілька модифікацій з різними запчастинами.

3. Замовлення. Зараз усі замовлення відображаються (видані та відмінені), зробіть будь ласка фільтр, за яким можна сховати відмінені замовлення. Оскільки в даному меню інколи є замовлення у яких був змінений склад доставки і виходить, що деталь дублюється. Хочеться мати перелік конкретно замовлених деталей, а не всіх операцій.

4. Особисто я, був би вдячний за кнопку "зворотній зв'язок" (він же "зателефонуйте мені"), інколи перед оформленням деталей потрібна консультація.

Якщо ще будуть якісь побажання, буду дописувати в цій темі.

Шановний evotarr
Я щиро дякую Вам за побажання, зауваження, інформацію.
Наша ціль - зробити каталоги та роботу сайту максимально зручною, комфортною і зрозумілою для Вас.
То ж прошу Вас по можливості уточнити деякі деталі:
- В пункті 2 Ви пишете, що НЕ працює гараж і є питання до підбору по VIN. Але ж підбір по VIN в оригінальних каталогах у нас працює чітко https://exist.ua/cat/oe/ Також, машину можна додати в гараж з вказуванням VIN коду, щоб потім щоразу не вводити дані по авто. Це працює вже зараз навіть на існуючому сайті. Можливо Вам просто потрібна допомога і підказка, як цим користуватися?
- Всі решта зауважень і пропозицій дуже слушна і я ще раз дякую Вам за це, все взято до розробки і скоро Ви зможете протестувати нові функції

4

Повід.: Оптимізація та зручність використання сайту.

Вітаю, Сергій.

Пошук по VIN працює, тут заперечень нема.
На скільки я пам'ятаю, раніше в гаражі можна було переходити в каталог запчастин для ТО, зараз ця можливість відсутня.
І ще, я б порадив винести кнопку "пошук по VIN" з контекстного меню (при натисканні на VIN код).

5

Повід.: Оптимізація та зручність використання сайту.

evotarr писав:

Вітаю, Сергій.

Пошук по VIN працює, тут заперечень нема.
На скільки я пам'ятаю, раніше в гаражі можна було переходити в каталог запчастин для ТО, зараз ця можливість відсутня.
І ще, я б порадив винести кнопку "пошук по VIN" з контекстного меню (при натисканні на VIN код).

evotarr Дякую за уточнення.
Дійсно, в каталог по ТО зараз можна перейти виключно через меню каталогів і з окремим вибором авто. Ми працюємо над тим, щоб все було доступно з гаража для Вашого авто.
Щодо винесення кнопки "пошук по VIN" окремо - я Вас почув, врахуємо в новому гаражі.
Дякую Вам.