1

Тема: VIN Сітроєн Берлінго

Вітаю Вас Шановна  та Поважна адміністрація інтернет магазину EXIST.UA
Історія мого звернення наступна.
Сітроєн Берлінго 1.9 D на сайті EXIST.UA  підібрати запчастини по WiN - неможливо, як для постійного користувача інтернет магазину.
Тому змушений був звертатись до менеджера, підібрати запчастини по WIN кузова.
Службова програма менеджера інтернет магазину, за наданим  WIN код автомобіля інформація - ДОСТУПНА. Яка гарна новина. Чи не так, Шановні?
Питання? А чому так ?!
Чому такі прості запчастини (комплект фільтрів) для заміни мастила в двигунові, за WIN кодом кузова, без участі менеджера, підібрати та залишити замовлення - НЕ МОЖЛИВЕ ?
Все ж таки, телефонувати кожен раз до інтернет магазину з проханням підібрати ту чи іншу деталь,за  WIN кодом не зажди є зручно, особливо в робочий час, коли всі свої замовлення проводжу у свій вільний час.
І на останок. Пошуковий маркетинг на EXIST.UA бажає бути, кращим, без прив`язки до менеджера інтернет магазину.
Стати лідером по продажу запчастин в інтернеті, це перш за все створити зручний сервіс користування каталогами на EXIST.UA
Дякую за відповідь.

2

Повід.: VIN Сітроєн Берлінго

Mechanik писав:

Вітаю Вас Шановна  та Поважна адміністрація інтернет магазину EXIST.UA
Історія мого звернення наступна.
Сітроєн Берлінго 1.9 D на сайті EXIST.UA  підібрати запчастини по WiN - неможливо, як для постійного користувача інтернет магазину.
Тому змушений був звертатись до менеджера, підібрати запчастини по WIN кузова.
Службова програма менеджера інтернет магазину, за наданим  WIN код автомобіля інформація - ДОСТУПНА. Яка гарна новина. Чи не так, Шановні?
Питання? А чому так ?!
Чому такі прості запчастини (комплект фільтрів) для заміни мастила в двигунові, за WIN кодом кузова, без участі менеджера, підібрати та залишити замовлення - НЕ МОЖЛИВЕ ?
Все ж таки, телефонувати кожен раз до інтернет магазину з проханням підібрати ту чи іншу деталь,за  WIN кодом не зажди є зручно, особливо в робочий час, коли всі свої замовлення проводжу у свій вільний час.
І на останок. Пошуковий маркетинг на EXIST.UA бажає бути, кращим, без прив`язки до менеджера інтернет магазину.
Стати лідером по продажу запчастин в інтернеті, це перш за все створити зручний сервіс користування каталогами на EXIST.UA
Дякую за відповідь.

Шановний Mechanik,

Звісно, Ви маєте рацію: сайт має бути зручним як для тих, хто взмозі знайти товар за каталогом, так і для тих "чайників", які цього не можуть чи не бажають, а надають перевагу отримати результат від фахівця - персонального менеджера.

В чьому конкретно Ваша  проблема? Каталоги  Сітроєн Берлінго дізель на сайті є. Ви не можете здійснити пошук за VIN?
Будь ласка, опишіть проблему і найдете VIN, ми перевіримо можливість здійснити пошук саме за цим кодом.

3

Повід.: VIN Сітроєн Берлінго

Ви Уважно читали мій пост Пане Дмитро? Я що не вказав вище, суть проблеми?
Повторюю ще раз проблему.
За введеним мною VIN кодом автомобіля VF7GBWJYB94000804, на сайті EXIST.UA автомобіль "не пробивається" з наступною відповідю від Вас Шановні:

Поиск по VF7GBWJYB94000804 не дал результатов.

Дякую Вам Щиро, за таке "швидке вирішення" мого питання.
Ілон Маск я надіюсь мені допоможе, знайти необхідні фільтра на Сітроєн Берлінго 1.9 D
На все добре.

4

Повід.: VIN Сітроєн Берлінго

Mechanik писав:

Ви Уважно читали мій пост Пане Дмитро? Я що не вказав вище, суть проблеми?
Повторюю ще раз проблему.
За введеним мною VIN кодом автомобіля VF7GBWJYB94000804, на сайті EXIST.UA автомобіль "не пробивається" з наступною відповідю від Вас Шановні:

Поиск по VF7GBWJYB94000804 не дал результатов.

Дякую Вам Щиро, за таке "швидке вирішення" мого питання.
Ілон Маск я надіюсь мені допоможе, знайти необхідні фільтра на Сітроєн Берлінго 1.9 D
На все добре.

Пане Mechanik,

ось тепер зрозуміло. В попередньому дописі емоцїї були, а суті проблеми та конкретного  VIN - ні. 
Розбираємося.

5

Повід.: VIN Сітроєн Берлінго

Mechanik писав:

Ви Уважно читали мій пост Пане Дмитро? Я що не вказав вище, суть проблеми?
Повторюю ще раз проблему.
За введеним мною VIN кодом автомобіля VF7GBWJYB94000804, на сайті EXIST.UA автомобіль "не пробивається" з наступною відповідю від Вас Шановні:

Поиск по VF7GBWJYB94000804 не дал результатов.

Дякую Вам Щиро, за таке "швидке вирішення" мого питання.
Ілон Маск я надіюсь мені допоможе, знайти необхідні фільтра на Сітроєн Берлінго 1.9 D
На все добре.

Шановний Mechanik,

дійсно, даний каталог не дає результатів пошуку за вказаним номером шасі. Суть проблеми полягає в тому, що каталоги оновлюються їх постачальниками не настільки оперативно, тому  викають такі ситуації, коли деякі коди ще незнайомі  для інсуючого каталогу. Ми відправили запит до постачальника католагу з проханням оновлення.

На той випадок, що стався, завжди є підстраховка у вигляді персонального менеджера, який  має в своему арсеналі різні інструменти підбору і може надати інформацію, якої не надає згаданий каталог.

Я перепрошую за незручності і розумію Вас, натомість  у аналогічних випадках пропоную комунікувати із менеджером в он-лайн чаті на сайті, поштою  і іншими оперативними каналами.

6

Повід.: VIN Сітроєн Берлінго

Дана проблема не виявлена мною сьогодні, і була доведена до Вас Шановні.
Такий підбір запчастин був і рік тому на EXIST тому вирішив перенести для зального ознайомлення, та її вирішення на форум.
Не думаю, що даний автомобіль є екслюзивним в Україні, який потребує нового програмного забезпечення.
Є ще інший ряд моделів автомобілів, де неможливо по VIN підібрати запчастини в каталозі, на EXIST.UA

7

Повід.: VIN Сітроєн Берлінго

Mechanik писав:

Дана проблема не виявлена мною сьогодні, і була доведена до Вас Шановні.
Такий підбір запчастин був і рік тому на EXIST тому вирішив перенести для зального ознайомлення, та її вирішення на форум.
Не думаю, що даний автомобіль є екслюзивним в Україні, який потребує нового програмного забезпечення.
Є ще інший ряд моделів автомобілів, де неможливо по VIN підібрати запчастини в каталозі, на EXIST.UA

Mechanik,

Ви праві, і ми в курсі, що аналогічні проблеми зустрічаються в інших каталогах. Я вже пояснював, що  каталоги не є власними продуктами EXIST.UA, тому їх оновлення залежить  від  розробників та  постачальників.

Я хотів би ще раз акцентувати: коли є проблема, яку не можна вирішити на раз-два, натомість  є альтернативне джерело отримання необхідної  Вам інформації в особі персонального менеджера, давайте налагодимо дієву  коммунікацію, щоб використовувати таке працююче джерело.