1

Тема: Шукаю Запчастини

Доброго дня по моєму Вин коду не можу знайти потрібних запчастин WVGZZZ1TZ8W028928, тобто сайт не находить Він код.
Потрібно такі запчастини:
1) Тяги переднього стабілізатора.
2) Права тяга заднього стабілізатора.
3) Пильник внутрішнього Шруса правої полуосі
4) Вітбійники задніх амортизаторів

2

Повід.: Шукаю Запчастини

Добрий вечір . Ваше , звернення взяли  в обробку ,  зранку  Вам повідомлять  результат .

3

Повід.: Шукаю Запчастини

mafaka881, почему у Вас не находит ВИН???
у меня сразу нашелся:
VOLKSWAGEN Touran 2,0 (TDI)
Год выпуска    2008

Может вы не разобрались с сайтом.

4

Повід.: Шукаю Запчастини

Мені терміново треба диск. В інтернеті я знайшов тут https://rozetka.com.ua/17081648/p17081648/ Але продають лише комплектом, або треба окремо домовлятися, що знову ж таки втрата часу. Та й ціна здається завищеною. Чи є можливість придбати саме такий диск у вас? Яка ваша ціна? Скільки буде коштувати з встановленням?

5

Повід.: Шукаю Запчастини

Lewko писав:

Мені терміново треба диск. В інтернеті я знайшов тут https://rozetka.com.ua/17081648/p17081648/ Але продають лише комплектом, або треба окремо домовлятися, що знову ж таки втрата часу. Та й ціна здається завищеною. Чи є можливість придбати саме такий диск у вас? Яка ваша ціна? Скільки буде коштувати з встановленням?

Добрий вечір!
На жаль виробник ZORAT WHEELS відсутній на нашому сайті. Можливо Вам підійдуть інші пропозиції? Можете ознайомитися з ними, перейшовши за посиланням нижче
https://www.exist.ua/Catalog/Goods/1/1

6

Повід.: Шукаю Запчастини

Дякую за оперативність.  Замінити один диск на іншого виробника... Мені в'їхали в колесо, ремонт не за мій рахунок, тому ціна мене не сильно хвилює, але терміни... Авто потрібне. Дякую, шукатиму ще.

7

Повід.: Шукаю Запчастини

Lewko писав:

Дякую за оперативність.  Замінити один диск на іншого виробника... Мені в'їхали в колесо, ремонт не за мій рахунок, тому ціна мене не сильно хвилює, але терміни... Авто потрібне. Дякую, шукатиму ще.

Дякую Вам за звернення!

8

Повід.: Шукаю Запчастини

Доброго дня, дуже потрібен рем.комплект  на ричаг перемикання передач на fiat croma (154) чи лянча тема.

9

Повід.: Шукаю Запчастини

saus.saus24 писав:

Доброго дня, дуже потрібен рем.комплект  на ричаг перемикання передач на fiat croma (154) чи лянча тема.

Доброго дня.

Чи не могли б Ви вказати VIN автомобіля? Дякую.

10

Повід.: Шукаю Запчастини

Vin нажаль зараз написати не можу , потрібен ось такий рем комплект чи аналог, MALO 66971, цей у вас не знаходить,знаю що є аналоги нажаль не знаю номерів

11

Повід.: Шукаю Запчастини

saus.saus24 писав:

Vin нажаль зараз написати не можу , потрібен ось такий рем комплект чи аналог, MALO 66971, цей у вас не знаходить,знаю що є аналоги нажаль не знаю номерів

На жаль, і інших аналогів немає. Це: Birth 4449; Impergom 28153 та Unigom 161116.

12

Повід.: Шукаю Запчастини

Доброго дня. Скажіть, будь-ласка, чому я не можу знайти ніякої запчастини, мені, наприклад треба тандемний насос на vw caddy 1.9 tdi. Коли я заходжу по всіх параметрах авто, вибираю каталог замінників, вибираю , наприклад, система питания, насос, потім паливний насос і мені нічого не видає. Я думав, можливо саме цього немає, але коли я спробував будь-який інший товар, то те саме. Можливо я роблю щось не так, підкажіть.

13

Повід.: Шукаю Запчастини

gsa писав:

Доброго дня. Скажіть, будь-ласка, чому я не можу знайти ніякої запчастини, мені, наприклад треба тандемний насос на vw caddy 1.9 tdi. Коли я заходжу по всіх параметрах авто, вибираю каталог замінників, вибираю , наприклад, система питания, насос, потім паливний насос і мені нічого не видає. Я думав, можливо саме цього немає, але коли я спробував будь-який інший товар, то те саме. Можливо я роблю щось не так, підкажіть.

Шановний gsa!

Будь ласка, вкажіть VIN авто (номер шасі) на адресу [email protected], і ми допоможемо з підбором.
Крім того, ми перевіремо шлях, яким Ви здйснювали пошук, щоб відповісти на Ваше питання.

14 (відредаговано Арсен Михайловський 14.11.2017 11:54)

Повід.: Шукаю Запчастини

Шановний gsa!

На Ваш автомобіль підходить насос VAG 038 145 209 Q
https://www.exist.ua/price.aspx?pcode=038+145+209+Q

Дякую Вам за звернення!

Арсен Михайловський

Начальник відділу продажу «Київ, Позняки»

15

Повід.: Шукаю Запчастини

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, не можемо підібрати запчастину: підшипник коробки Volkswagen 2016 Jetta USA L4-1.4-Gas (VIN 3VW267AJXGM410929). Номер з підшипника HTFR32Z5G, але по цьому номеру нічого не знаходить. Допоможіть, будь ласка, підібрати деталь.Дякую!

16

Повід.: Шукаю Запчастини

Max писав:

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, не можемо підібрати запчастину: підшипник коробки Volkswagen 2016 Jetta USA L4-1.4-Gas (VIN 3VW267AJXGM410929). Номер з підшипника HTFR32Z5G, але по цьому номеру нічого не знаходить. Допоможіть, будь ласка, підібрати деталь.Дякую!

Доброго дня.

З Вами зв'язався Ваш менеджер та проконсультував щодо необхідної деталі.

На жаль, дана КПП пропонується тільки в зборі.