51

Повід.: Незадовільний сервіс магазину EXIST.UA

extremmeus писав:

Шановна адміністрація,

звідки користувач olmo2802 довідався про моє ім'я?!!! Дані мого профілю є закритими, але названий користувач назвав моє ім'я, яке не віддзеркалене в моєму профілі. Насправді, тут нема нічого секретного, але я підозрюю, що або Ви розкрили мої особисті дані, або, що найбільш вірогідно, користувач olmo2802 є співробітником Вашого магазину!
В обох випадках це може призвести до "грандиозного скандала".

Я чекаю на пояснення!

Шановний extremmeus!

Чесно кажучи, ми теж були дещо здивовані такою обізнаністю користувача olmo2802.

Але все виявилося дуже просто: начальник відділу, в одному із своїх повідомлень у цій темі, звернувся до Вас за вашими іменем та по-батькові: http://forum.exist.ua/viewtopic.php?pid=319#p319

52

Повід.: Незадовільний сервіс магазину EXIST.UA

olmo2802 писав:

smile))
...а може пан Семен, чи Констянтин....:)

В обох випадках, настійливо прошу адміністрацію EXIST.UA приймати рішення, чи варто працювати з клієнтами, які дозволяють собі безпідставно звинувачувати ресурс та ображати форумчан словами та словосполученнями на кшталт "лохотрон", "дурня", "вистрибувати із штанів", "дурнувата ситуація".

Очікую на Ваше рішення!

Шановний olmo2802!

Безперечно, будь-яки образливі вислови на адресу інших користувачів, є неприпустимими. Тому ми, як і наголошували раніше, скористаємося своїм правом та обов'язком і тема буде відмодерована.

53 (відредаговано extremmeus 23.11.2017 14:41)

Повід.: Незадовільний сервіс магазину EXIST.UA

Шановна адміністрація,
цей olmo2802, вочевидь, підгодований троль. Хотілося б тільки знати ким, хоча тут майже все зрозуміло і так!

Він постійно провокує учасників форуму до чвар! Я вивчив всі гілки цього форуму за його участі і можу з упевненістю сказати, що він неодноразово ображав у своїх висловлюваннях інших осіб. Часом такі образи взагалі тягнули на відвертий бан (якщо потрібно, я наведу посилання, але це дуже просто самому побачити, скориставшись переглядом його коментарів у його профілі) і я здивований, чому цей троль до сих пір бере участь (влізає в чужі діалоги) в обговореннях.

Щодо нецензурщини... Я ще раз говорю, що відповідно до словників сучасної української мови та українського сленгу, до яких включено лише нормативну лексику, слова "дурня", "дурний", "лохотрон" тощо є припустимими для живого спілкування. Не застосовуються вони лише в діловій офіційній переписці. Форум - не місце для офіційного листування. Безспірно, це плацдарм для поважливого обговорення різних питань, проте це стосується кожного з учасників, у тому числі й olmo2802. А, з огляду на його часом нахабну, образливу поведінку, - у першу чергу!

У своїх висловлюваннях я не порушив меж нормативної лексики (я двіччі пояснив чому, пославшись на словники, які, до речі, доступні для вільного безкоштовного користування в мережі інтернет. Достатньо лише в google-пошук увести відповідний запит), тому заклики olmo2802 вважаю такими, що є цілеспрямованою провокацією до чвар.

Жодної предметної тези ця людина не висловила, натомість показала себе вискочкою-грубіяном!

Щодо модерації... Бесспірно, модерація - невід'ємна складова роботи будь-якого форуму, але ж модерувати слід лише грубіянів та провокаторів, але не тих, хто в межах нормативно дозволеного спілкуання висловлює свої погляди.

54

Повід.: Незадовільний сервіс магазину EXIST.UA

extremmeus писав:

Шановна адміністрація,
цей olmo2802, вочевидь, підгодований троль. Хотілося б тільки знати ким, хоча тут майже все зрозуміло і так!

Він постійно провокує учасників форуму до чвар! Я вивчив всі гілки цього форуму за його участі і можу з упевненістю сказати, що він неодноразово ображав у своїх висловлюваннях інших осіб. Часом такі образи взагалі тягнули на відвертий бан (якщо потрібно, я наведу посилання, але це дуже просто самому побачити, скориставшись переглядом його коментарів у його профілі) і я здивований, чому цей троль до сих пір бере участь (влізає в чужі діалоги) в обговореннях.

Щодо нецензурщини... Я ще раз говорю, що відповідно до словників сучасної української мови та українського сленгу, до яких включено лише нормативну лексику, слова "дурня", "дурний", "лохотрон" тощо є припустимими для живого спілкування. Не застосовуються вони лише в діловій офіційній переписці. Форум - не місце для офіційного листування. Безспірно, це плацдарм для поважливого обговорення різних питань, проте це стосується кожного з учасників, у тому числі й olmo2802. А, з огляду на його часом нахабну, образливу поведінку, - у першу чергу!

У своїх висловлюваннях я не порушив меж нормативної лексики (я двіччі пояснив чому, пославшись на словники, які, до речі, доступні для вільного безкоштовного користування в мережі інтернет. Достатньо лише в google-пошук увести відповідний запит), тому заклики olmo2802 вважаю такими, що є цілеспрямованою провокацією до чвар.

Жодної предметної тези ця людина не висловила, натомість показала себе вискочкою-грубіяном!

Щодо модерації... Бесспірно, модерація - невід'ємна складова роботи будь-якого форуму, але ж модерувати слід лише грубіянів та провокаторів, але не тих, хто в межах нормативно дозволеного спілкуання висловлює свої погляди.


Шановний extremmeus!

Ми дуже рідко вдаємося до блокування акаунтів відвідувачів, які порушують правила спілкування. На моїй пам`яті за майже 10 років таких випадків було перелічити на пальцях однієї руки.

Ми цінуємо кожного з наших поважних клієнтів і не соромимося критики, бо саме ваша критика є підказкою, як зробити правильно. Однак, навіть цензурні слова на кшалт "бізсовісний обман", "лохотрон" і подібні (це цитати) є образливими, тому що вони жодним чином не грунтуються на правдивих реаліях.

Деякі шановні користувачі у будь-якому випадку, який є для них неочікуваним або не має миттєвого пояснення, з легкістю закидають обман, жагу наживи тощо, хоча є досить зрозумілі пояснення.  Але навіщо напружувати мозок  або намагатися з’ясувати причину, коли можна  з легкістю образити і бути задоволеним, мовляв, ось я викрив чергових шахраїв.

Ще раз наголошую, що ми не вдаємося ані до технічних  маніпуляцій, ані до обману. Нам не потрібна миттєва вигода, навпаки, нам потрібно, щоб задоволений клієнт щоразу повертався. Так, є неприємні моменти, пов’язані із зняттям замовлень, запізненням, зміною ціни на сайті тощо. Але в нас  модель бізнесу, коли немає власних складів, і усі замовлення надсилаються партнерами-постачальниками, тому вказані  явища мають місце.   Але ж  ми намагаємося вірішувати усі болючі  питання максимально на боці клієнта, йдемо назустріч, надаємо знижки, компенсуємо втрати…

Я прошу Вас заспокоїтися і закрити дану тему.  Давайте поставимо крапку і рухатимемося далі.

Ми раді, що Ви у нас є! Дякую Вам за співпрацю!

55

Повід.: Незадовільний сервіс магазину EXIST.UA

Дмитро Яхонтов писав:
extremmeus писав:

Шановна адміністрація,
цей olmo2802, вочевидь, підгодований троль. Хотілося б тільки знати ким, хоча тут майже все зрозуміло і так!

Він постійно провокує учасників форуму до чвар! Я вивчив всі гілки цього форуму за його участі і можу з упевненістю сказати, що він неодноразово ображав у своїх висловлюваннях інших осіб. Часом такі образи взагалі тягнули на відвертий бан (якщо потрібно, я наведу посилання, але це дуже просто самому побачити, скориставшись переглядом його коментарів у його профілі) і я здивований, чому цей троль до сих пір бере участь (влізає в чужі діалоги) в обговореннях.

Щодо нецензурщини... Я ще раз говорю, що відповідно до словників сучасної української мови та українського сленгу, до яких включено лише нормативну лексику, слова "дурня", "дурний", "лохотрон" тощо є припустимими для живого спілкування. Не застосовуються вони лише в діловій офіційній переписці. Форум - не місце для офіційного листування. Безспірно, це плацдарм для поважливого обговорення різних питань, проте це стосується кожного з учасників, у тому числі й olmo2802. А, з огляду на його часом нахабну, образливу поведінку, - у першу чергу!

У своїх висловлюваннях я не порушив меж нормативної лексики (я двіччі пояснив чому, пославшись на словники, які, до речі, доступні для вільного безкоштовного користування в мережі інтернет. Достатньо лише в google-пошук увести відповідний запит), тому заклики olmo2802 вважаю такими, що є цілеспрямованою провокацією до чвар.

Жодної предметної тези ця людина не висловила, натомість показала себе вискочкою-грубіяном!

Щодо модерації... Бесспірно, модерація - невід'ємна складова роботи будь-якого форуму, але ж модерувати слід лише грубіянів та провокаторів, але не тих, хто в межах нормативно дозволеного спілкуання висловлює свої погляди.


Шановний extremmeus!

Ми дуже рідко вдаємося до блокування акаунтів відвідувачів, які порушують правила спілкування. На моїй пам`яті за майже 10 років таких випадків було перелічити на пальцях однієї руки.

Ми цінуємо кожного з наших поважних клієнтів і не соромимося критики, бо саме ваша критика є підказкою, як зробити правильно. Однак, навіть цензурні слова на кшалт "бізсовісний обман", "лохотрон" і подібні (це цитати) є образливими, тому що вони жодним чином не грунтуються на правдивих реаліях.

Деякі шановні користувачі у будь-якому випадку, який є для них неочікуваним або не має миттєвого пояснення, з легкістю закидають обман, жагу наживи тощо, хоча є досить зрозумілі пояснення.  Але навіщо напружувати мозок  або намагатися з’ясувати причину, коли можна  з легкістю образити і бути задоволеним, мовляв, ось я викрив чергових шахраїв.

Ще раз наголошую, що ми не вдаємося ані до технічних  маніпуляцій, ані до обману. Нам не потрібна миттєва вигода, навпаки, нам потрібно, щоб задоволений клієнт щоразу повертався. Так, є неприємні моменти, пов’язані із зняттям замовлень, запізненням, зміною ціни на сайті тощо. В  нас діє  модель бізнесу, коли немає власних складів, і усі замовлення надсилаються партнерами-постачальниками, тому вказані  явища мають місце.   Але ж  ми намагаємося вірішувати усі болючі  питання максимально на боці клієнта, йдемо назустріч, надаємо знижки, компенсуємо втрати…

Я прошу Вас заспокоїтися і закрити дану тему.  Давайте поставимо крапку і рухатимемося далі.

Ми раді, що Ви у нас є! Дякую Вам за співпрацю!

Шановна адміністрація,

я Вас цілком розумію і згоден з тим, що треба ставити крапку в цьому, на жаль, неприємному обговоренні. Я, насправді, не вважаю Вашу роботу лохотроном і ціную Ваші поступки у вирішенні гострих питань. Щодо мого висловлювання про лохотрон, то воно було вживане лише в контексті, як говорять росіяни, "условного наклонения". Але я радий, що ми порозумілися і готовий до продовження співпраці.

А Вам бажаю успіхів в роботі і відповідальних постачальників!

56

Повід.: Незадовільний сервіс магазину EXIST.UA

з 14.11 по 23.11 зробив сім замовлень. Знято було...сім.
Адекватних вам постачальників.

57

Повід.: Незадовільний сервіс магазину EXIST.UA

bogdan.kaschenyuk писав:

з 14.11 по 23.11 зробив сім замовлень. Знято було...сім.
Адекватних вам постачальників.

Шановний bogdan.kaschenyuk,

Зараз розберемося в ситуації та з Вами зв'яжеться наш співробітник.

Перепрошуємо за незручності.

58

Повід.: Незадовільний сервіс магазину EXIST.UA

Шановний bogdan.kaschenyuk!

З вами зв'язався наш співробітник. Перевірку фактичної наявності позиції, що постійно знімається, вже ініційовано.

Дякуємо вам за повідомлення.

59

Повід.: Незадовільний сервіс магазину EXIST.UA

"Классный магазин"  хочу купить  Febi30873rating-startrating-startrating-start Ролик паразитный поликлинового ремня
8 шт
1 раб.дн.
356.00 грн и BSGBSG 30-615-034Ролик натяжителя ремня генератора
6 шт
2 раб.дн.
180.00 грн
а в корзину не добавляется(( Вот как мне его купить??? звонил на горячую линию, сказали перезвонят. Наверное очень заняты. Ладно, найдем кого- нибудь по- проще.

60

Повід.: Незадовільний сервіс магазину EXIST.UA

sportploshadka писав:

"Классный магазин"  хочу купить  Febi30873rating-startrating-startrating-start Ролик паразитный поликлинового ремня
8 шт
1 раб.дн.
356.00 грн и BSGBSG 30-615-034Ролик натяжителя ремня генератора
6 шт
2 раб.дн.
180.00 грн
а в корзину не добавляется(( Вот как мне его купить??? звонил на горячую линию, сказали перезвонят. Наверное очень заняты. Ладно, найдем кого- нибудь по- проще.


Уважаемый sportploshadka,

возможно, из-за огромного трафика возникли технические проблемы.
Пожалуйста, в почту [email protected] укажите офис продаж и данные для Вашей идентификации, и мы поможем оформить заказ указанных Вами  товаров.

61

Повід.: Незадовільний сервіс магазину EXIST.UA

Относительно хороший магазин! Но мне нужен ваш совет, мне нужен резервуар для воды, не знаю где его приобрести, одни знакомые посоветовали компанию ООО"ЦентрРезервуарСервис" https://rezervuarservis.com/ , вроде как отзывы хорошие читал, но все же может кто-то знает другие варианты и может мне их предложить? Спасибо за понимание и внимание!

62

Повід.: Незадовільний сервіс магазину EXIST.UA

Jul345 писав:

Относительно хороший магазин! Но мне нужен ваш совет, мне нужен резервуар для воды, не знаю где его приобрести, одни знакомые посоветовали компанию ООО"ЦентрРезервуарСервис" https://rezervuarservis.com/ , вроде как отзывы хорошие читал, но все же может кто-то знает другие варианты и может мне их предложить? Спасибо за понимание и внимание!

Уважаемый Jul345,

конечно же, мы поможем Вам сделать выбор. Пожалуйста, сообщите здесь или в адрес [email protected] требования к резервуару, а также Ваши координаты для связи.

63 (відредаговано maksym_home 19.12.2017 17:16)

Повід.: Незадовільний сервіс магазину EXIST.UA

Добрый день.
Не находится вин Лачетти универсал 2012 года
KL1NF35B1CK757195.
Попытка поиска по каталогу запчастей заканчивается фразой "Поиск по KL1NF35B1CK757195 не дал результатов".
Вручную выбрать конкретную модель не предлагает.
По гаражу.
Добавил свой машину, но двигателя 1.8 (F18D3) нет в списках.
Как искать запчасти для машины/мотора?

64

Повід.: Незадовільний сервіс магазину EXIST.UA

maksym_home писав:

Как искать запчасти для машины/мотора?

Добрый день.

На текущий момент Вы можете воспользоваться помощью наших специалистов, оформив запрос на подбор по VIN: https://www.exist.ua/Profile/Vin/NewQuery.aspx или напишите нам VIN тут и что Вам необходимо подобрать и мы обязательно вышлем вам необходимые результаты.

Приносим наши извинения за временные неудобства.