1

Тема: Замінники

Доброго дня, скажіть будь-ласка: замінник цього номеру "MF-2148" є "D8245", але чомусь другий на 1,5-2 сантиметри менший в діаметрі. Чи можна буде повернути "D8245", і чи буде виправлена синонімічність з пильником  "MF-2148". Дякую!

2

Повід.: Замінники

o1a1a1a писав:

Доброго дня, скажіть будь-ласка: замінник цього номеру "MF-2148" є "D8245", але чомусь другий на 1,5-2 сантиметри менший в діаметрі. Чи можна буде повернути "D8245", і чи буде виправлена синонімічність з пильником  "MF-2148". Дякую!

Доброго дня.

Ми перевіримо замінність. Дякуємо за інформацію.

Щодо повернення - з Вами зв'яжетеся Ваш менеджер.

3

Повід.: Замінники

Всім привіт!
Шукав праву піввісь на Мерседес Б клас. Каталог по номеру кузова дав мені оригінальний номер, але так як оригінал коштує конських грошей вирішив підібрати по неоригіналу. Сайт видав мені різні ціни, серед яких був GKN-Spidan номер товару 25598, а в його замінниках я знайшов GSP 3303 за пів ціни попереднього, який і замовив. Віддав на СТО. Знімають старий вал - а мій старий вал має меньше шліців зі сторони КП. Виявляється товар 25598 має 22 шліци, а 3303 має 27 шліців. Інформація по шліцах вказана в описі, але я її не перевіряв так як довірився сайту. Та я власне і не знав що може виникнути така проблема в результаті чого мій автомобіль завис надовго на СТО.
Але це ще не все. Нажаль по оригінальному номеру не пишуть характеристики запчастини а дарма. Проблема виникла ще і з довжиною валу. Коли я повернув 3303 піввісь я звернувся за допомогою до магазину Екзіст в м.Кременчук. Менеджер Руслан Писаренко тоді і допоміг виявити що є вали на 22 шліци і на 27. Також він допоміг спробувати визначити довжину вала, так як в описах до товару на вали з 22 шліцами було 4 різновиду довжини валу, але так як мій старий вал був обірваний (зірвало різьбову частину у зовнішньому шарнірі), то прийшлось +/- приблизно визначити його довжину, але жоден з валів по цим параметрам в каталозі точно не підійшов. З порваного пильника витікала смазка, а ми намагаємся співставити вал з шарніром, в результаті хоч і намагались працювати акуратно, але і руки, і Руслановий інструмент, були чорні))). Далі Руслан всіма можливими каталогами переглядав інформацію, і навіть в оригінальному каталозі, але інформації про дійсну довжину оригінального валу не було...
Прийшлось йти єдиним шляхом - замовляти, і вже по приходу валу порівнювати розміри, шо і почали робити. Сподіваюсь, що достава туди-сюди не матиме негативних наслідків.

Велика подяка Романові Володимировичу Писаренку за допомогу, який приклав багато зусиль щоб допомогти мені з визначення характеристик старого валу та підбором нової запчастини!!!!

4

Повід.: Замінники

Шановний kr772249, дякуємо за високу оцінку роботи нашого співробітника. Дійсно ми хочемо бачити серед наших менеджерів саме таких високих професіоналів, як Руслан і дуже раді, що він вам допоміг.
Стосовно невказаних характеристик, то, так, на жаль, не завжди і не всі виробники дають параметри деталей, а ми можемо лише орієнтуватися на ті дані, які отримуємо із першоджерела.
І ще момент: дуже радимо, при виборі замінника, орієнтуватися лише на замінники оригінальних деталей. Адже артикулу піввісі, яку ви придбали, не було у замінниках оригінальної деталі, а отже, вона може таким замінником і не була.
Стосовно ж транспортування декілька разів деталі, то для вас (і для Руслана) доставка, запевняємо, жодних наслідків мати не буде. Таке взагалі не передбачене в роботі нашої компанії, адже ми, в першу чергу, зацікавлені в тому, аби якнайкраще задовільнити потреби наших клієнтів.