1

Тема: А я задоволений

Зазвичай люди пишуть негатив, а добре - сприймають як бутність. Я хочу написати, чому вважаю магазин Ексіст кращим.

Купував у різних магазинах, і можу сказати, що коли все гаразд - вони всі непогані. Різниця помітна, коли вам потрібна допомога, увага. Коли вам треба піти назустріч. А воно буває!

* Наприклад, самі не можете точно знайти запчастину. Або маєте сумнів. Хочеться когось запитати...
* Або вам потрібно щось хитре... Наприклад, зворотній клапан по діаметру трубки, а не по марці авто.
* Або треба повернути запчастину. Особливо коли термін сплив...

І тут вам у більшості магазинів відмовлять. Копирсатися з вашою проблемою не будуть. Давай гроші і забирай свій товар, все. А є магазини - де взагалі повернення неможливе, або з втратою коштів. Жах...

Але це - не про Ексіст. Мій менеджер Олександр Менжулов багато разів допомагав мені у складних питаннях, пов'язаних з підбором, перевіркою сумісності, поверненням, обміном. Компанія йде назустріч по максимуму, навіть якщо є формальний привод вас "збрити".

До цього додам: низькі ціни, персональні знижки, величезний вибір, широке представлення подробиць про товар і безкоштовну доставку додому! Якщо все це об'єднати - виходить що магазин зручний, вигідний і вже як партнер.

Так, новий сайт має поки що недоліки, не вистачає звичного функціоналу, але я думаю, все це з часом налагодиться. Головне не сайт, а люди, які з вами працюють, і відношення до вас.
_______________

І наостанок, я дам всім пораду, як заощадити!
1. Купуйте розхідники (фільтри) на 3-5 ТО вперед. Можна зекономити до 50% грошів, і розхідники завжди у вас під рукою.
2. Купуйте заздалегідь те, що у вас скоро зламається. Це видно по діагностиці, на власні очі, а також по відгукам колег по "вашому" авто. Також ви знаєте, скільки ще плануєте їздити на авто. Отже, колись вам знадобляться колодки, амортизатори, рульові наконечники, тяги та втулки стабілізатора, підшипники. Якщо замовляєте товари з довгим терміном постачання - отримуєте нижчу ціну і заощаджуєте на постійно зростаючому курсі долару. Я зекономив на цьому більше 10000 грн.

Приклад 1. У вас верше "загудів" правий підшипник ступиці. Беріть одразу 2 або 4: адже десь скоро загудить лівий, а потім інші. Беріть з довгим терміном постачання, адже одразу підшипник не розвалиться - можна і почекати.

Приклад 2. Ви поміняли амортизатори на 60 тис. км. Отже, наступні потрібні будуть десь на 120 тисячах. Можна купити по гарній ціні і хай чекають свого часу.

2

Повід.: А я задоволений

Шановний Steel!

Дякуємо Вам за відгук та рекомендації.

Так, ми намагаємося бути не лише продавцем, а й саме партнером. Ви це дуже влучно написали. І нам надзвичайно приємно, що Вами ми саме так і сприймаємося.

Завжди раді Вам допомогти та до Ваших послуг.

3

Повід.: А я задоволений

Пост удален администрацией сайта.
Причина: оффтоп

4

Повід.: А я задоволений

bondar_vl_alex писав:

БРЕД. ТУПАЯ РЕКЛАМА ПОШЛА,

Хай це буде реклама, я не сперечатимусь. ))) Хоча за рекламу платять, а мені ніхто не платив. Я просто вдячний покупець, але вам мабуть в це важко повірити ))). Що тупа - не погоджуся, бо я все пояснив і аргументував.

5

Повід.: А я задоволений

steel
+100500

6

Повід.: А я задоволений

И я доволен! Хочу высоко оценить результативность моего сотрудничества с компанией в течение нескольких лет. В мое случае не было никаких задержек в доставках, никаких проблем с несоответствием стартовых условий, в т.ч. и по ценам, с финальным результатом. Я простой автомобилист, у которого старенькая туровская октавия. Я имею обыкновенное представление о запчастях, ремонте и прочее. Скажем так - могу сам поменять масла и фильтра, при наличии подъемника сделать еще какие-то мелочи своими руками. При этом я всегда получаю в Exist профессиональную и ПОНЯТНУЮ мне консультацию, что позволяет выбрать хорошие запчасти по приемлемым для меня ценам, мне помогают определиться с выбором. И хотя мои выводы строятся на истории взаимоотношений с одним менеджером это - Юрий Цихун (офис на Святошино), думаю, что можно экстраполировать мою высокую оценку Юрию на всю компанию. Я бы сказал так: когда я общаюсь с менеджером возникает чёткое понимание, что тебе хотят помочь, а не просто поставить галочку - типа еще один клиент обработан. Здесь речь идет о том, чего так не хватает сегодня -
культура бизнеса! Клиент - это бизнес компании, ее успех, прибыль и т.д. Только с таким подходом желание сотрудничать будет обоюдным - и у бизнеса, и у клиента. Спасибо! Так держать!

7

Повід.: А я задоволений

pavlo_dzyuba писав:

И я доволен! Хочу высоко оценить результативность моего сотрудничества с компанией в течение нескольких лет. В мое случае не было никаких задержек в доставках, никаких проблем с несоответствием стартовых условий, в т.ч. и по ценам, с финальным результатом. Я простой автомобилист, у которого старенькая туровская октавия. Я имею обыкновенное представление о запчастях, ремонте и прочее. Скажем так - могу сам поменять масла и фильтра, при наличии подъемника сделать еще какие-то мелочи своими руками. При этом я всегда получаю в Exist профессиональную и ПОНЯТНУЮ мне консультацию, что позволяет выбрать хорошие запчасти по приемлемым для меня ценам, мне помогают определиться с выбором. И хотя мои выводы строятся на истории взаимоотношений с одним менеджером это - Юрий Цихун (офис на Святошино), думаю, что можно экстраполировать мою высокую оценку Юрию на всю компанию. Я бы сказал так: когда я общаюсь с менеджером возникает чёткое понимание, что тебе хотят помочь, а не просто поставить галочку - типа еще один клиент обработан. Здесь речь идет о том, чего так не хватает сегодня -
культура бизнеса! Клиент - это бизнес компании, ее успех, прибыль и т.д. Только с таким подходом желание сотрудничать будет обоюдным - и у бизнеса, и у клиента. Спасибо! Так держать!

Добрый день.

Благодарим Вас за высокую оценку работы нашей компании!
Мы рады, что наши принципы и стандарты работы были оценены Вами позитивно. Обязательно будем не только придерживаться их далее, но и развивать.

Всегда Вам рады!

8

Повід.: А я задоволений

pavlo_dzyuba писав:

И я доволен! Хочу высоко оценить результативность моего сотрудничества с компанией в течение нескольких лет. В мое случае не было никаких задержек в доставках, никаких проблем с несоответствием стартовых условий, в т.ч. и по ценам, с финальным результатом. Я простой автомобилист, у которого старенькая туровская октавия. Я имею обыкновенное представление о запчастях, ремонте и прочее. Скажем так - могу сам поменять масла и фильтра, при наличии подъемника сделать еще какие-то мелочи своими руками. При этом я всегда получаю в Exist профессиональную и ПОНЯТНУЮ мне консультацию, что позволяет выбрать хорошие запчасти по приемлемым для меня ценам, мне помогают определиться с выбором. И хотя мои выводы строятся на истории взаимоотношений с одним менеджером это - Юрий Цихун (офис на Святошино), думаю, что можно экстраполировать мою высокую оценку Юрию на всю компанию. Я бы сказал так: когда я общаюсь с менеджером возникает чёткое понимание, что тебе хотят помочь, а не просто поставить галочку - типа еще один клиент обработан. Здесь речь идет о том, чего так не хватает сегодня -
культура бизнеса! Клиент - это бизнес компании, ее успех, прибыль и т.д. Только с таким подходом желание сотрудничать будет обоюдным - и у бизнеса, и у клиента. Спасибо! Так держать!

Паш! Ну вот, аж до слез! Спасибо! Пишу, а от соплей и слез аж залипает клавиатура! Спасибо тебе братуха, еще раз!