1

Тема: Renault 77 00 113 071 Корректор нагнетаемого воздуха

Мої вітання
Шановна адміністрація EXIST.UA прошу Вас дати пояснення щодо мого замовлення, де в очікуванні отримати оригінальну запчастину від бренду Renault  Groupe я отримав запчастину невідомого виробника.
Пакувальна коробка запчастини не є оригінальною.
Товарна наліпка  з вказаним оригінальним  номером запчастини та її описом виконана польською мовою.
Країна виробник запчастини не вказана, як на запчастині, так і на пакувальній коробкі.
Логотип бренду Renault  Groupe на пакувальній коробкі - відсутній.
  Прошу Вас дати пояснення, щодо  оригінальності вищевказаної запчастини від Renault  Groupe
В разі необхідності надам фото, отриманої запчастини,
Дякую за відповідь.

2

Повід.: Renault 77 00 113 071 Корректор нагнетаемого воздуха

Mechanik писав:

Мої вітання
Шановна адміністрація EXIST.UA прошу Вас дати пояснення щодо мого замовлення, де в очікуванні отримати оригінальну запчастину від бренду Renault  Groupe я отримав запчастину невідомого виробника.
Пакувальна коробка запчастини не є оригінальною.
Товарна наліпка  з вказаним оригінальним  номером запчастини та її описом виконана польською мовою.
Країна виробник запчастини не вказана, як на запчастині, так і на пакувальній коробкі.
Логотип бренду Renault  Groupe на пакувальній коробкі - відсутній.
  Прошу Вас дати пояснення, щодо  оригінальності вищевказаної запчастини від Renault  Groupe
В разі необхідності надам фото, отриманої запчастини,
Дякую за відповідь.

Шановний Механику,
Вкажіть, будь ласка, номер замовлення.

3

Повід.: Renault 77 00 113 071 Корректор нагнетаемого воздуха

Номер замовлення
S4 - 192386  від  27 березня 2019 р.

4

Повід.: Renault 77 00 113 071 Корректор нагнетаемого воздуха

Mechanik писав:

Номер замовлення
S4 - 192386  від  27 березня 2019 р.

Шановний Mechanik,

Немає приводу для хвилювання:

1. Ми гарантуємо якість товарів, які продаємо, надаючи безпрецедентні умови гарантії http://forum.exist.ua/viewtopic.php?id=422

2. Ми проводимо жорстку боротьбу з підробками http://forum.exist.ua/viewtopic.php?id=482

3.    З приводу наліпок. Виробники стають глобальними, виробництва розташовані по усьому світу , тому наліпка не є визначальним чинником.

4.    Не всі запчастини виробник автомобіля виробляє самостійно, багато деталей він замовляє в інших виробників. Так, наприклад, Хюндай на конвеєрі встановлює деталі підвіски CTR, які не мають логотипу Хюндай.

Ми розберемося детально і Завтра  з Вами з'вяжеться наш співробіник і надасть  пояснення. Якщо  наші пояснення Вас не задовільнять, ми на маємо жодних обмежень для повернення, на відміну від інших магазинів.  Все для Вас - комфортність покупки та спокій клієнта.

5

Повід.: Renault 77 00 113 071 Корректор нагнетаемого воздуха

Дякую за Вашу відповідь.

Питання Як можна ідентифікувати оригінальну запчастину?

Відповідь. Оригінальні запчастини обов'язково упаковані в фірмову упаковку концерну-виробника автомобіля.

6

Повід.: Renault 77 00 113 071 Корректор нагнетаемого воздуха

Mechanik писав:

Дякую за Вашу відповідь.

Питання Як можна ідентифікувати оригінальну запчастину?

Відповідь. Оригінальні запчастини обов'язково упаковані в фірмову упаковку концерну-виробника автомобіля.

Шановний Mechanik, доброго дня.

Перепрошуємо за якість упаковки але, як Вам вже зазначив наш виконавчий директор, ми проводимо ретельну та чітку роботу із підробками.

Могли б Ви скинути фото упаковки та самої деталі(загальні плани та маркування) на e-mail: [email protected]?
Ми перевіримо деталь та, за потреби, звернемося до виробника, щоб отримати експертний  висновок.

Дякуємо.

7

Повід.: Renault 77 00 113 071 Корректор нагнетаемого воздуха

Відповідь надіслана по вищевказаній Вами адресі e-mail

8

Повід.: Renault 77 00 113 071 Корректор нагнетаемого воздуха

Mechanik писав:

Відповідь надіслана по вищевказаній Вами адресі e-mail

Дякуємо.

Питання прийнято в роботу.

9

Повід.: Renault 77 00 113 071 Корректор нагнетаемого воздуха

Дякую за увагу.

10

Повід.: Renault 77 00 113 071 Корректор нагнетаемого воздуха

Шановний Mechanik, сьогодні з Вами зв'язався наш співробітник та пояснив по ситуації.

Деталь оригінальна - без сумніву, а ось з упаковкою виявилася накладка.
Як було погоджено з Вами, ми зробимо Вам перезамовлення даної деталі на найближчі терміни як тільки отримаємо підтвердження постачальника.

Дану деталь, безумовно, приймаємо на повернення. З постачальником буде проведено відповідну роботу.

Ще раз перепрошуємо, що деталь не відповідала вимогам щодо пакування.