1

Тема: Безкоштовна доставка

Інтернет-магазин EXIST.UA надає безкоштовну доставку своїм клієнтам будь-якого товару по всій території України. Наші ціни прозорі і остаточні, клієнт не має доплачувати за перевезення в залежності від ваги, об’єму та вартості товару.

Ми пропонуємо різні за зручністю варіанти отримання товарів:
1.   В містах нашої присутності товар доставляється до відділу продажу EXIST.UA, де клієнти його отримують безпосередньо.
2.   В цих населених пунктах можна замовити адресну доставкою нашим кур’єром додому, в офіс, на СТО тощо в межах міста. Для  клієнтів київських офісів продажу діє адресна доставка кур’єром по Києву і в межах населених пунктів Києво-Святошинського, Бориспільського, Броварського, Вишгородського районів.
3.  Товар може бути  відправлений у будь-яке відділення Нової Пошти чи Нічного Експресу з післяплатою, при цьому  послугу пересилки грошей сплачує EXIST.UA.
4.  Якщо товар вже сплачений, за бажанням клієнта Нова Пошта та Нічний Експрес доставлять його за вказаною адресою до дверей.

Акцентуємо, що всі ці варіанти є БЕЗКОШТОВНИМИ для клієнтів. Переваги цього сервісу мають бути особливо відчутними  при доставці великогабаритних товарів, наприклад, шин.

До того ж, переміщення товарів у разі їх повернення з будь-яких причин та у разі звернення із гарантійною претензією або підозрою у підробці здійснюється  виключно за рахунок  EXIST.UA

Шановні клієнти, наскільки такий сервіс є корисним для вас?

2

Повід.: Безкоштовна доставка

Бесплатная доставка - это конечно плюс.
А вот что касается именно меня, то мне эта услуга бесполезна. Т.к. я живу недалеко от офиса, и мне проще заехать в офис, чтоб товар посмотреть и пощупать, и не подстраиваться под курьера, заехав в офис в удобное для меня время.

3

dn1983 писав:

А вот что касается именно меня, то мне эта услуга бесполезна. Т.к. я живу недалеко от офиса, и мне проще заехать в офис, чтоб товар посмотреть и пощупать, и не подстраиваться под курьера, заехав в офис в удобное для меня время.

Принято.
Бгодарим за отзыв.

4 (відредаговано Дмитро Яхонтов 15.09.2018 06:21)

dn1983 писав:

Уважаемый dn1983,

Вы совершенно правы. Есть люди, которые хотят подъехать и потрогать. Но есть и другие. Например, лично я, если мне что-то нужно, а максимально использую интернет и доставку. Тут  дело в доверии к продавцу.

Хочу акцентировать внимание, что в нашем офисе Вы можете оформить страховку. Кроме этого, мы можем рекомендовать Вам партнерское СТО - за  10 лет пребывания  компании на рынке мы знаем лучших мастеров по маркам авто и производителям в каждом городе присутствия  Могу сказать даже больше, в случае, что если рекомендованная СТО не выполнит своих обязательств,  мы всегда уладим вопрос на стороне клиента. Ведь в конечном итоге интересует не запчасть, а чтобы автомобиль ехал. Ну, и доверьтесь  персональным менеджером, они всегда помогут.

5

Доброго дня. Мєшкаю на іншій стороні свого міста від офісу "Exist"  і послуга доставки є дуже корисна  в моєму випадку і не менш зручна та приємна. Користуюсь цинічно, кожен раз і у повному обсязі.)))))))) Класно.

6

Bubi писав:

Доброго дня. Мєшкаю на іншій стороні свого міста від офісу "Exist"  і послуга доставки є дуже корисна  в моєму випадку і не менш зручна та приємна. Користуюсь цинічно, кожен раз і у повному обсязі.)))))))) Класно.

Шановний Bubi, користуйтеся, будь ласка!

Ми тільки раді, що для Вас ця послуга є корисною та зручною smile

Дякуємо за відгук!