1

Тема: Гарантія та боротьба з підробками

Інтернет магазин EXIST.UA гарантує високу якість товарів, які він реалізує.

Клієнт EXIST.UA захищений від браку, пересортиці, підробок та інших неприємностей завдяки безпрецедентним умовам надання та розгляду гарантійних претензій.

Мінімальний строк гарантії на товари, окрім електричних виробів і автошин – 6 місяців або 20 000 км (що настане раніше) з моменту придбання товару, а у разі потреби його спеціальної установки – з дати такої установки. 
Крім того, виробники можуть надавати розширену гарантію згідно їх умов. Ці умови викладені на сайті у розділі «Гарантія і повернення товарів».

На товари, які відносяться до наступних електричних виробів: лампи освітлення; свічки запалювання та накалювання; високовольтні дроти; котушки запалювання, вимикачі  та розподільники запалення; датчики, -  гарантійний строк не встановлюється, а гарантія обмежується визначенням його працездатності на момент установки на автомобіль.

Гарантія на автомобільні шини діє до моменту монтажу товарів на транспортний засіб. При  виникненні претензії до якості шин в ході експлуатації  претензія  розглядається за умови надання технічного  висновку   від сертифікованої  «УКРСЕПРО»  організації  про причини виникнення дефекту та  непридатність товару до подальшої експлуатації.

EXIST.UA веде непримиренну боротьбу із підробками та фальшуванням продукції.
Нажаль, на ринку автозапчастин України обертається   велика кількість підробних товарів, і якщо ми не можемо викорінити це явище в масштабах країни, ми взялися викорінити його на своєму сайті. В Компанії функціонує спеціальний  підрозділ із боротьби з підробками, усі випадки підозри в підробці ретельно вивчаються, до розслідування залучаються постачальники і виробники. У разі підтвердження підозри, клієнт отримує правдиву і відверту інформацію, а відповідний постачальник втрачає право пропонувати свої товари на сайті EXIST.UA.

Умови розгляду претензій:
-          щодо товару вартістю до 3000 грн. – надання дефектного товару без документів;
-          щодо товару  вартістю 3000 грн. і більше  –  надання: а) дефектного товару,  б) замовлення-наряду на монтаж товару на СТО, в) акту рекламації.
Розгляд претензій та прийняття рішень по них здійснюється в момент звернення і надання дефектного товару та документів (коли вони потребуються).

Відшкодування збитків внаслідок дефекту товару здійснюється у розмірі:
-          ціни дефектного товару на момент звернення;
-          інших витрат, які пов’язані із виявленим дефектом (послуги евакуатора, демонтаж, заміна супутніх пошкоджених механізмів тощо) та мають документальне підтвердження. 
Усі витрати на переміщення товарів Новою Поштою та Нічним Експресом, пов’язані із зверненням з гарантійною претензією або підозрою у підробці, сплачує EXIST.UA.

Грошові кошти за відшкодування дефектів та збитків перераховуються в найкоротший термін, але не довше 7 днів. Банківська комісія сплачується EXIST.UA