26

Повід.: Недоработки

EXIST.UA писав:
karnelcore писав:

Странно работает заполнение логина (телефон) логин и пароль сохранен браузером. Когда я кликаю на поле логина в выпадающем списке, есть мой сохраненный телефон но когда я на него кликаю. то он не заполняется. браузер Chrom

Добрый день.

Возможно небольшие баги с автозаполнением. Приносим извинения. Постараемся оперативно исправить.


автозаполнение работает но осталась проблема когда захожу на сайт я уже залогинен, далее кликаю на свой профиль и в выпадающем меню нажимаю на мои заказы и далее выкидывает с профиля и нужно опять авторизоваться

27

Повід.: Недоработки

karnelcore писав:

автозаполнение работает но осталась проблема когда захожу на сайт я уже залогинен, далее кликаю на свой профиль и в выпадающем меню нажимаю на мои заказы и далее выкидывает с профиля и нужно опять авторизоваться

Благодарим за сообщение.

Отправляю команде разработчиков. По решению сообщу Вам.

28

Повід.: Недоработки

Уважаемый karnelcore!

Для более точного и оперативного решения вопроса, могли бы Вы написать в наш чат?

Значок чата находится на этой странице в нижнем правом углу.

29

Повід.: Недоработки

Доброго дня.
Маленька помилка. При додавання в гараж автомобіля Renault Duster, на малюнку замість нього УАЗ Патріот.

30

Повід.: Недоработки

lex1187 писав:

Доброго дня.
Маленька помилка. При додавання в гараж автомобіля Renault Duster, на малюнку замість нього УАЗ Патріот.

Доброго дня.
Щиро дякуємо! Обов'язково виправимо.

31

Повід.: Недоработки

Уважаемый хrundelek,

спасибо Вам за Ваш отзыв, всегда приятно иметь дело с профессионалом. Тут особо не "пропетляешь"...:)

Несколько слов по сути:
1. Весьма признателен, Вы инвестировали в написание поста самое дорогое, что есть у человека - время.

2. Что касается программистов, то у нас лучшая команда, которая есть в автомотив отрасли в Украине. Мы реализовали только 10% задумок, ближайшие месяцы будет много изменений.

3. Что касается указанных Вами замечаний, то они нам известны и понятны. Решаются они елементарно и на стороне клиента, сайтт работает стабильно. К сожалению, я не специалист, не подскажу. Но распоряжусь, Вам помогут все наладить.

С уважением.

32

Повід.: Недоработки

karnelcore писав:
EXIST.UA писав:
karnelcore писав:

Странно работает заполнение логина (телефон) логин и пароль сохранен браузером. Когда я кликаю на поле логина в выпадающем списке, есть мой сохраненный телефон но когда я на него кликаю. то он не заполняется. браузер Chrom

Добрый день.

Возможно небольшие баги с автозаполнением. Приносим извинения. Постараемся оперативно исправить.


автозаполнение работает но осталась проблема когда захожу на сайт я уже залогинен, далее кликаю на свой профиль и в выпадающем меню нажимаю на мои заказы и далее выкидывает с профиля и нужно опять авторизоваться

Почти аналогичная ситуация, когда захожу с телефона через Chrome и выбираю "Мои заказы", то выкидывает из профиля на главную страницу и необходимо по новому логиниться. Когда захожу с ноутбука, то такой проблемы нет. И еще есть пожелание, введите в информацию по заказу поле в котором будет указан номер декларации. Вот сейчас ситуация, заказ 023-2029703 в статусе "Выдан", но в приложении Новой почты информации о доставке на данный момент нет, писал менеджеру на kiev5 с просьбой выслать номер декларации, ответа не получил. Если нельзя на сайте реализовать, то отправляйте по электронке или смс, как было раньше.

33 (відредаговано Дмитро Яхонтов 04.10.2018 22:21)

Повід.: Недоработки

Уважаемый serggod,

обычно смс сообщение отправляется с номером ТТН. В данном случае, был сбой, разбираемся.
Насчет отображения в личном кабинете - предложение дельное, благодарю.
Будем думать над реализацией!

34 (відредаговано serggod 08.10.2018 13:38)

Повід.: Недоработки

Дмитро Яхонтов писав:

Уважаемый serggod,

обычно смс сообщение отправляется с номером ТТН. В данном случае, был сбой, разбираемся.

По поводу сбоя так до конца и не разобралиись, перезвонили с тех.поддержки, сообщили, что проблема у меня по номеру. Я перезвонил в Киевстар, они по номеру моему проверили, каких-либо блокировок с их стороны нет. Разберитесь, пожалуйста, возможно это какие-то проблемы на стороне шлюза через который смс отправляются.

35

Повід.: Недоработки

serggod писав:
Дмитро Яхонтов писав:

Уважаемый serggod,

обычно смс сообщение отправляется с номером ТТН. В данном случае, был сбой, разбираемся.

По поводу сбоя так до конца и не разобралиись, перезвонили с тех.поддержки, сообщили, что проблема у меня по номеру. Я перезвонил в Киевстар, они по номеру моему проверили, каких-либо блокировок с их стороны нет. Разберитесь, пожалуйста, возможно это какие-то проблемы на стороне шлюза через который смс отправляются.

serggod,
сбой был на нашей стороне.
Еще раз приношу извинения.

36

Повід.: Недоработки

Неправильно відображається покоління моделі
В гаражі відображає:
FORD FIESTA VI 1.6 TI
Рік випуску: 2014

Хоча з 2008-2011 року вже Fiesta 7
а з 2011-2016 Fiesta 7,5

37

Повід.: Недоработки

phantom7518 писав:

Неправильно відображається покоління моделі
В гаражі відображає:
FORD FIESTA VI 1.6 TI
Рік випуску: 2014

Хоча з 2008-2011 року вже Fiesta 7
а з 2011-2016 Fiesta 7,5

Дякуємо.
Перевіримо.

38

Повід.: Недоработки

phantom7518 писав:

Неправильно відображається покоління моделі
В гаражі відображає:
FORD FIESTA VI 1.6 TI
Рік випуску: 2014

Хоча з 2008-2011 року вже Fiesta 7
а з 2011-2016 Fiesta 7,5

Шановний, phantom7518, додаючи автівки в Каталог для підбору ми спираємось на данні авторитетних постачальників каталогів по ремонту, обслуговуванню Авто та Каталоги самих виробників Авто.

З 2008-го року на конвейєр Форд потрапила Шоста серія Fiesta, яка має позначення MK6.
В 2013-му році був проведений рестайлінг моделі Fiesta MK-6 і в серію пійшли однолітрові Екобусти.
Крім того, Fiesta отримала нову решітку радіатору. Цей стиль решітки потім вже пійшов в серію на Ford Focus, Ford Fision (USA), Ford Mustang
В такому вигляді Авто випусається по сьогодні на заводах Бразилії, Росії.
Саме ця рестайлінгова модель получила Назву для ринку Великої Британії MK7 або MK7.5

Ми завжди керуємось інтересами Клієнта при підборі запчастин. Каталоги заводів виробників запчастин в Європі не розділяє Модель на MK7 (Для Великої Британії)/MK7.5. Але для Вашої зручності ми додали в Каталог в назви Модифікацій покоління Кузова. Сподіваємось це Вас влаштує.

В будь якому разі, при отриманні нових данних по новій Моделі Fiesta, яка вийшла в 2017-му році скоріш за все будемо враховувати Ваше зверненя при призначенні нової Моделі (MK7 для Всього Світу чи MK8 для ринку Великої Британії)

Тепер дані в Каталозі з 2013-го року виглядають таким чином (Ford Fiesta VI (MK7/MK7.5) 1.6 Ti)
https://picua.org/images/2019/05/07/a4e02113c82b9ed3212cc3fb28c2d2bb.png

Дякуємо, Вам за зверення!

Начальник відділу проектів

39

Повід.: Недоработки

Можливо це й не недолік або недоробка, але... Раніше можна було знайти у каталозі вузол, а дали при виборі окремої деталі  можна було визнати ії ціну та повний каталожний номер. На Exist.ru це є, а в української версії зникло (або я невірно щось роблю - тоді скажіть, будь ласка, де моя помилка). Наприклад, пошук панели приладів  (тахометр та ін.) результатів не дав. Ось теж саме (як було раніше) на Exist.ru - http://www.japancats.ru/Toyota/Parts.as … D0%B7%203. Раніше можна було одразу знайти ціну в гривнах, зараз навіть не можу знайти аналогічну сторінку в нашому каталозі...

40 (відредаговано Дмитро Яхонтов 19.09.2020 20:56)

Повід.: Недоработки

ChybishevV писав:

Можливо це й не недолік або недоробка, але... Раніше можна було знайти у каталозі вузол, а дали при виборі окремої деталі  можна було визнати ії ціну та повний каталожний номер. На Exist.ru це є, а в української версії зникло (або я невірно щось роблю - тоді скажіть, будь ласка, де моя помилка). Наприклад, пошук панели приладів  (тахометр та ін.) результатів не дав. Ось теж саме (як було раніше) на Exist.ru - http://www.japancats.ru/Toyota/Parts.as … D0%B7%203. Раніше можна було одразу знайти ціну в гривнах, зараз навіть не можу знайти аналогічну сторінку в нашому каталозі...

Шановний ChybishevV,

по суті питання щодо пошуку в каталозі відповідь нададуть наші спеціалісти.

Стосовно посилання на якісь можливості російського сайту наголошую, що жодних порівнянь не може бути - ми не маємо нічого спільного, окрім назви торгової марки, яка є міжнародним брендом. Тому як і що працює в них, нам не відомо і нас не стосується.

41

Повід.: Недоработки

Дмитро Яхонтов писав:

Шановний ChybishevV,

по суті питання щодо пошуку в каталозі відповідь нададуть наші спеціалісти...

Дякую, Дмитро, зрозуміло... Хоча я і пам'ятаю як це працювало до зміни фейсу сайта та його функціоналу, але ж сперечатися не буду, бо не бачу в цьому сенсу.

42 (відредаговано Дмитро Яхонтов 20.09.2020 09:45)

Повід.: Недоработки

ChybishevV писав:

Дякую, Дмитро, зрозуміло... Хоча я і пам'ятаю як це працювало до зміни фейсу сайта та його функціоналу, але ж сперечатися не буду, бо не бачу в цьому сенсу.

Шановний ChybishevV,

справа не в суперечках. Якщо Ви пам'ятаєте, мені легше буде пояснити.
Старий сайт "вмер" з технічних причин без жодної можливості  його реанімувати. Тому відбувалася не просто  зміна функціоналу та інтерфейсу, а було розроблено повністю новий програмний продукт, в якому від старого спочатку залишалася лише "морда", та й ту згодом було змінено.

Щодо  користування каталогами, то, як я казав, спеціалісти прокоментують.

Дякую за запитання і за те, що Ви з нами!

43

Повід.: Недоработки

Шановний ChybishevV,

Якщо вірно вас зрозуміли, то вас цікавить оригінальний каталог.
Для того, аби перейти до нього, вам  потрібно в гаражі по обраному автомобілю вибрати пункт Оригінальний каталог.
https://picua.org/images/2020/09/21/44ffcf85885c664f74e0bf41bffc0c8e.png
https://picua.org/images/2020/09/21/cac4ba3b4d2877611b091686f0fa0d3d.png
https://picua.org/images/2020/09/21/a91d3c03679ad8882c0193c525e09918.png

Або ж перейти відразу в оригінальний каталог в лівій панелі меню і ввести VIN-код автомобіля.
https://picua.org/images/2020/09/21/1b93f040878d85ded625888fbf3b188d.png
https://picua.org/images/2020/09/21/daebcabbdf38f9bb55c66bc4405d7ee2.png

Якщо ж немає можливості вказати VIN-код автомобіля то можна вибрати каталог по виробнику та заповнити параметри автомобіля.
https://picua.org/images/2020/09/21/37c0e2a00c6614f175a31a608a133099.png

Підкажіть, будь ласка, чи вірно ми зрозуміли питання та чи змогли допомогти?
Дякуємо.