1

Тема: Покращення сайту

1. Гараж - з якого можна булоб одразу попадати на каталоги по автомобілю,
2. Блокнот(або Вибране) в якому можна булоб зберігати протрібні запчастини по автомобілям
3. Архів з фільтрами хоча б по автомобілю
4. 90% номерів на сайті не можливо скопіювати(чи це глюк чи так зроблено( я веду собі журнальчик де записую що міняв і приходиться диктувати бо копіює або виділдяє одразу купу тексту)
5. Було б суперово якби більше позицій мали реальне (а не схематичне фото) та опис деталі, а то також часто приходиться гуглити окремо
6.Попрацювати з фільтрами - рідко де вони адекватні(самі варіанти вибору)
7.Якби був адаптований під смартфон взагалі була б казка)
Ніби все)) Розвитку вам!!)))

2

Повід.: Покращення сайту

kabol писав:

1. Гараж - з якого можна булоб одразу попадати на каталоги по автомобілю,
2. Блокнот(або Вибране) в якому можна булоб зберігати протрібні запчастини по автомобілям
3. Архів з фільтрами хоча б по автомобілю
4. 90% номерів на сайті не можливо скопіювати(чи це глюк чи так зроблено( я веду собі журнальчик де записую що міняв і приходиться диктувати бо копіює або виділдяє одразу купу тексту)
5. Було б суперово якби більше позицій мали реальне (а не схематичне фото) та опис деталі, а то також часто приходиться гуглити окремо
6.Попрацювати з фільтрами - рідко де вони адекватні(самі варіанти вибору)
7.Якби був адаптований під смартфон взагалі була б казка)
Ніби все)) Розвитку вам!!)))

Доброго дня.

Дякуємо за пропозиції.Майже всі вони будуть реалізовані або одразу із виходом нового сайту, або трішки згодом.
Стосовно п. 4 не зовсім зрозуміло. Прикладаю скріни де ми спробували скопіювати артикули деталей (на комп'ютері та на смартфоні). Копіюється. Чи Ви мали на увазі щось інше?
https://picua.org/images/2018/08/29/878e690eaa6131972bcf524f6ee85c3c.png https://picua.org/images/2018/08/29/84286c7f733439dc4101911726d0278e.png

3

Повід.: Покращення сайту

Саме це мав на увазі)) от теж спробував у х ромі все нормлаьно, можливо це були якісь особливості браузера, я просто сиджу і в фаерфоксі і в опері, а от  нателефоні нормально виділити не можу, (ксяомі) це теж може бути особливість браузера, я просто не може вибрати межі тексту - тільки що одразу перескочує на абзац вище....

4

Повід.: Покращення сайту

kabol писав:

Саме це мав на увазі)) от теж спробував у х ромі все нормлаьно, можливо це були якісь особливості браузера, я просто сиджу і в фаерфоксі і в опері, а от  нателефоні нормально виділити не можу, (ксяомі) це теж може бути особливість браузера, я просто не може вибрати межі тексту - тільки що одразу перескочує на абзац вище....

Уважаемый kabol,

в релизе нового сайта будет доступна мобильная версия. Надеюсь, описанные трудности решатся.
Это круто, что Вы используете гаджеты для работы с сайтом!