1

Тема: Не точність вказаних запчастин

Коли підбираеш запчастини чи то по win чи то по моделі з запропонованих запчастин багато тих , які взагалі не підходять до вибраного авто. Я розумію, що "сам собі хозяін". Раніше був опис деталі, авто де застосовується, а зараз тільки фото.

2

Повід.: Не точність вказаних запчастин

hatabuch писав:

Коли підбираеш запчастини чи то по win чи то по моделі з запропонованих запчастин багато тих , які взагалі не підходять до вибраного авто. Я розумію, що "сам собі хозяін". Раніше був опис деталі, авто де застосовується, а зараз тільки фото.

Доброго дня.

Стосовно опису деталі - ми передамо Ваше побажання розробникам сайту.
Стосовно ж того, що деталь, запропонована після підбору, не підходить до автівки, чи не могли б Ви більш детально описати що саме Ви маєте на увазі та коли і з якими деталями таке трапилося. Бажано на e-mail: [email protected].

Дякуємо.

3 (відредаговано SEATовод 01.08.2018 08:52)

Повід.: Не точність вказаних запчастин

Доброго дня.
Перепрошую у ТС що в його темі.....але щоб не плодити ще одну подібну,відпишуся все ж таки тут.
От я зараз шукаю герметик піддону. Програма видає разом з іншими герметик "Reinz 70-31414-10" який я в принципі і шукав.
Так от. Я взагалі не можу зрозуміти що вибрати,оскільки розльот цін просто вражаючий.....від 56 грн. до 162 грн.!
Як зрозуміти чому так? Логічно припустити,що може бути різний розмір упаковки,одного герметика 100 гр. а іншого 50 гр...
Але ж це треба додумувати? Бо в переліку запропонованих позицій крім ціни більше нічого не вказано. І як зрозуміти яку фасовку я замовляю?
https://exist.ua/price.aspx?pcode=D%20% … emark=SEAT
Хотілося б,щоб ці нюанси було враховано.
Дякую.

4

Повід.: Не точність вказаних запчастин

Шановний SEATовод!

Так, інформація по позиції є необхідною Ми обов'язково передамо Вашу пропозицію розробникам. Дякуємо.

Стосовно позиції Reinz 70-31414-10, то за цим артикулом має йти однаковий герметик за всіма пропозиціями. Чи це так вже уточнюємо.