1

Тема: и снова здравствуйте

Поездив по нашим ямам решил подтянуть машинку и поменять передние стойки стабилизатора. Не имея опыта их замены (именно передних) и не зная как они выглядят решил довериться магазину и оппаньки  опять попадалово. Расшифровываю. Заказал фирмы  Ssang Yong 4575109000 -правая (так написано на сайте), Ssang Yong 4575009000- левая (инфа с сайта). Повторюсь я не менял и не сталкивался с ними. По правой отказ, ладно всяко бывает, заказываем  NippartsN4890404  из списка замен отсутствующей стойки на странице    https://exist.ua/price.aspx?wid=1945747 … ortType=1. Оплачиваем, получаем. и вот оно обе стойки левые. Исходя из вышесказаного замечу, что информация на сайте не достоверная. Огромная просьба наведите порядок в конце концов и если конечно возможно поменяйте мне левую на правую.упаковку не распечатывал и не ставил.

2

Повід.: и снова здравствуйте

Здравствуйте!
Валентин Григорьевич, приносим извинения за доставленные неудобства.
В субботу утром с вами свяжется наш сотрудник и проконсультирует по процедуре оформления возврата товара.
Мы также проверим корректность наименования и кроссов на заказанные вами тяги и внесем соответствующие изменения в каталог.

3

Повід.: и снова здравствуйте

Snopik72 писав:

Поездив по нашим ямам решил подтянуть машинку и поменять передние стойки стабилизатора. Не имея опыта их замены (именно передних) и не зная как они выглядят решил довериться магазину и оппаньки  опять попадалово. Расшифровываю. Заказал фирмы  Ssang Yong 4575109000 -правая (так написано на сайте), Ssang Yong 4575009000- левая (инфа с сайта). Повторюсь я не менял и не сталкивался с ними. По правой отказ, ладно всяко бывает, заказываем  NippartsN4890404  из списка замен отсутствующей стойки на странице    https://exist.ua/price.aspx?wid=1945747 … ortType=1. Оплачиваем, получаем. и вот оно обе стойки левые. Исходя из вышесказаного замечу, что информация на сайте не достоверная. Огромная просьба наведите порядок в конце концов и если конечно возможно поменяйте мне левую на правую.упаковку не распечатывал и не ставил.

Дружище! Поверь, бывает ошибка кроссов. И не только у Эксиста. Я вот, допустим, проверяю информацию сразу на нескольких ресурсах. Если есть сомнения - есть опция "звонок другу", то бишь менеджеру. Нашими совместными усилиями и порядок наведем, и работу сделаем лучше.

4

Повід.: и снова здравствуйте

Уважаемый Snopik72!

В субботу с вами связался менеджер и перезаказал верную стойку.

По точности подбора, мы информацию проверяем.

Благодарим Вас за сообщение!

5

Повід.: и снова здравствуйте

всё поставил.  спасибо

6

Повід.: и снова здравствуйте

Доброго вечора. Я за порадою та допомогою. Я власник автомобіля Mitsubihi OUTLENDER 2007. В звязку з необхідністю чергового ТО, за порадою знайомого звернувся на СТО"АВТОДІМ"  в м. Біла Церква  адресу не знаю розташована біля УКРТЕЛЕКОМУ. Крім необхідноі заміни розхідників заіхав до них на діагностику ходовоі. Автослюсар оглянув і повідомив,що все в нормі крім передніх і задніх втулок стабілізатора, які потребують заміни, Все необхідне я замовив у вас в тому числі і втулки стабілізатора. Після проведеного ТО я проіхав кілометрів 500-600 і при повороті на ліво в передньому лівому колесі почало щось підстукувати. Я знову звернувся на СТО де інший автослюсар на моє привелике здивування  повідомив  що потрібна заміна втулок стабілізатора. Коли я звернувся до керівництва СТО вони відповіли ,що зробили ТО правильно, а виною в усьому неякісні автозачастини, які я замовляв не в них і вони ніякої відовідальності не несуть а враховуючи те, що я скандальний клієнт вони більш не хочуть сівпрацювати зі мною. Це притому, що я вів себе абсолютно коректно  Чесно я вражений їхньою нахабністю і зверхністю. що порадите  Дякую за розуміння

7

Повід.: и снова здравствуйте

mkos писав:

Доброго вечора. Я за порадою та допомогою. Я власник автомобіля Mitsubihi OUTLENDER 2007. В звязку з необхідністю чергового ТО, за порадою знайомого звернувся на СТО"АВТОДІМ"  в м. Біла Церква  адресу не знаю розташована біля УКРТЕЛЕКОМУ. Крім необхідноі заміни розхідників заіхав до них на діагностику ходовоі. Автослюсар оглянув і повідомив,що все в нормі крім передніх і задніх втулок стабілізатора, які потребують заміни, Все необхідне я замовив у вас в тому числі і втулки стабілізатора. Після проведеного ТО я проіхав кілометрів 500-600 і при повороті на ліво в передньому лівому колесі почало щось підстукувати. Я знову звернувся на СТО де інший автослюсар на моє привелике здивування  повідомив  що потрібна заміна втулок стабілізатора. Коли я звернувся до керівництва СТО вони відповіли ,що зробили ТО правильно, а виною в усьому неякісні автозачастини, які я замовляв не в них і вони ніякої відовідальності не несуть а враховуючи те, що я скандальний клієнт вони більш не хочуть сівпрацювати зі мною. Це притому, що я вів себе абсолютно коректно  Чесно я вражений їхньою нахабністю і зверхністю. що порадите  Дякую за розуміння

Доброго дня.

Підкажіть, будь ласка, СТО Ви обирали за порадою менеджера чи самостійно?

Стосовно якості деталі, то з Вами найближчим частом зв'яжеться наш співробітник та проконсультує стосовно Ваших дій у даній ситуації.

8

Повід.: и снова здравствуйте

...ну тут вопрос не в том, "кто рекомендовал СТО", а как решить проблему клиента, о которой он пишет.

Пасотрим, как exist-супермены на это отреагируют, самому интересно...:)))

9

Повід.: и снова здравствуйте

Шановний mkos!

Ми з Вами погодили наступний план.
1. Ми замовляємо нові втулки, не очікуючи результатів перевірки тих, до яких Ви маєте претензії
2. На нашій рекомендованій СТО  ми організуємо повторну діагностику проблеми і, за необхідності, заміну втулок (щоб двічи не вставати smile).
3. Коли будемо розуміти, в чому причина, зробимо висновкм: что то, дійсно, втулки дефектні, чи то руки були криві, або, може статися, роботи із заміни не було виконано. -  "Вскрытие покажет". smile

10

Повід.: и снова здравствуйте

Шановний mkos!

Ремонт на рекомендованому нами СТО та перевірка показали, що причина стуку було у неповному проведенні ремонту. А саме: заміні підлягали не лише втулки, а й самі стабілізатори.

Вам на СТО було проведено повну діагностику та ремонт ходової частини. Передні втулки були замінені на нові, що запропонувала Вам наша компанія.

Дякуємо Вам за подяку та задоволення вирішенням питання, що Ви виразили у телефонній розмові із нашим співробітником!