1

Тема: Побажання щодо оновленого сайту

1. Повернути блокнот. Бажано з розвиненими функціями запису, пошуку, фільтрації.
2. Деталізувати описи товарів. Додати tech sheet для технічно складних товарів. Додати фотографії.
3. Розширити кількість каталогів (можливо, інтегрувати каталоги виробників або офіційних постачальників - hella, bosh, varta тощо). Наразі багато з каталогів ведут "в нікуди". Каталог аксесуарів, наче, є, але жодної пропозиції із тих товарів, якими зацікавився, я не отримав. Може, щось не так робив?!
4. Доопрацювати можливості пошуку. Може, я не розібрався, але знайти пошуком нічого не зміг.
5. Мобільна версія сайту, а краще додаток для Android/iOS - ОБОВ’ЯЗКОВО. Вперше за останні декілька років я вас шукав з мобільного знаходячись на СТО. Не знайшовши додатку, я, взагалі, думав, що ви вже закрилися. Був приємно здивований. Додаток хоча б для спілкування з контакт-центром, push-повідомлень та акційних пропозицій потрібно робити вже зараз! Все інше (кабінет, каталоги, пошук, оплату) можна додати пізніше.
---
6. Не до сайту, але до роботи пунктів видачі - поставте, будь ласка, платіжні термінали. XXI сторіччя надворі - ну хто зараз носить з собою готівку...

Дякую.

2

Повід.: Побажання щодо оновленого сайту

Доброго дня.

Дякуємо за побажання. Передаємо розробникам сайту.

Стосовно незручностей з пошуком: можливо Вам необхідно, аби менеджер з вами зв'язався та проконсультував? Якщо треба - напишіть, будь ласка, и менеджер найближчим часом з Вами зв'яжеться.

3

Повід.: Побажання щодо оновленого сайту

Ні, дякую.
Все, що мені наразі було потрібно, я знайшов через каталог.

Я мав на увазі, що запитуючи, наприклад, "амортизатор", "акумулятор" чи "запобіжник". я хотів би отримати максимальну кількість пропозицій і там вже намагатися орієнтуватися який саме запобіжник мені потрібен.
Адже, вікно пошуку у вас в самісінькій "шапці" сайту. І це правильно. Більшість відвідувачів не хочуть довго бродити по каталогах, а швиденько знайти що потрібно пошуком.

Ваш пошук щоразу відповідав мені "ДЛЯ ВАШЕГО ЗАПРОСА НИЧЕГО НЕ НАЙДЕНО". Не найкраща відповідь для такого великого магазина як ваш. ;-)

4

Повід.: Побажання щодо оновленого сайту

kucha писав:

Я мав на увазі, що запитуючи, наприклад, "амортизатор", "акумулятор" чи "запобіжник". я хотів би отримати максимальну кількість пропозицій і там вже намагатися орієнтуватися який саме запобіжник мені потрібен.
Адже, вікно пошуку у вас в самісінькій "шапці" сайту. І це правильно. Більшість відвідувачів не хочуть довго бродити по каталогах, а швиденько знайти що потрібно пошуком.

Ваш пошук щоразу відповідав мені "ДЛЯ ВАШЕГО ЗАПРОСА НИЧЕГО НЕ НАЙДЕНО". Не найкраща відповідь для такого великого магазина як ваш. ;-)

Наразі в наш пошук здійснюється за артикулом (це щодо строки пошуку). Підбір ми радимо, все ж таки, робити за каталогами та ВІН, адже будь-який амортизатор може й не підійти до саме Вашої автівки.

5

Повід.: Побажання щодо оновленого сайту

До речі, згадав ще два сценарія використання пошуку, які бажано було б врахувати на сайті:

1. Я хочу дообладнати своє авто обладнанням, яке запроектовано заводом-виробником для мого авта, але відсутнє у моїй комплектації. Автоматична перевірка (чи пошук за VIN) може повернути результат про несумісність цього обладнання з моїм авто. Або це обладнання, взагалі, не буде мені доступно в результатах пошуку. Наприклад, датчик дощу чи блок круіз-контролю, які можливі як додаткове обладнання, але не комплектувались з заводу.

2. Я хочу дообладнати своє авто підсвіткою простору для ніг. Мені потрібні плафони із світлодіодами від якогось іншого авта. Але я не знаю від якого саме краще взяти. Тим паче, я не можу знати його VIN. Чи зможу я в такому разі підібрати для себе плафони?

6

Повід.: Побажання щодо оновленого сайту

kucha писав:

До речі, згадав ще два сценарія використання пошуку, які бажано було б врахувати на сайті:

1. Я хочу дообладнати своє авто обладнанням, яке запроектовано заводом-виробником для мого авта, але відсутнє у моїй комплектації. Автоматична перевірка (чи пошук за VIN) може повернути результат про несумісність цього обладнання з моїм авто. Або це обладнання, взагалі, не буде мені доступно в результатах пошуку. Наприклад, датчик дощу чи блок круіз-контролю, які можливі як додаткове обладнання, але не комплектувались з заводу.

2. Я хочу дообладнати своє авто підсвіткою простору для ніг. Мені потрібні плафони із світлодіодами від якогось іншого авта. Але я не знаю від якого саме краще взяти. Тим паче, я не можу знати його VIN. Чи зможу я в такому разі підібрати для себе плафони?

Якщо ви знаете артикул деталі чи від якого авто хочете встановити деталь, то можна зробити пошук або за артикулом (Вам разом з артикулом видасть й перелік замінників), або за автомобілем у загальному каталозі.

7

Повід.: Побажання щодо оновленого сайту

EXIST.UA писав:

Якщо ви знаете артикул деталі чи від якого авто хочете встановити деталь, то можна зробити пошук або за артикулом (Вам разом з артикулом видасть й перелік замінників), або за автомобілем у загальному каталозі.

У разі реалізації сценарія 1 (див. вище) так - я можу знайти деталь за артикулом в каталозі на своє авто.

У разі ж реалізації сценарія 2 я муситиму перебирати декілька каталогів на найбільш імовірні автомобілі-"донори". Потім десь складати всі знайдені артикули, потім порівнювати ціни й терміни поставки на всі можливі варіанти....
Гадаю, ви погодитесь, що це доволі складна задача.

8

Повід.: Побажання щодо оновленого сайту

kucha писав:

У разі реалізації сценарія 1 (див. вище) так - я можу знайти деталь за артикулом в каталозі на своє авто.

У разі ж реалізації сценарія 2 я муситиму перебирати декілька каталогів на найбільш імовірні автомобілі-"донори". Потім десь складати всі знайдені артикули, потім порівнювати ціни й терміни поставки на всі можливі варіанти....
Гадаю, ви погодитесь, що це доволі складна задача.

Ми ні в якому разі не сперечаємося і Ваше побажання щодо пошуку текстом обов'язково буде враховано. Але ми побоюємося, що якщо шукати деталь, яка підходить до назви, можна упустити важливий момент: деталь має підходити до автомобіля.